ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سریال Swamp Thing
اخبار و مقالات

سازنده سریال Swamp Thing از ایده‌های فصل بعد می‌گوید

یک هفته پس از پخش اولین قسمت سریال Swamp Thing تهیه کنندگان آن خبر از کنسل شدن ساخت فصل‌های آتی آن دادند. این خبر حتی سازندگان این سریال را هم به تعجب واداشت. گری دابرمن، ...

امیررسول تیموری
نوشته شده توسط امیررسول تیموری | ۱۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۱

یک هفته پس از پخش اولین قسمت سریال Swamp Thing تهیه کنندگان آن خبر از کنسل شدن ساخت فصل‌های آتی آن دادند. این خبر حتی سازندگان این سریال را هم به تعجب واداشت. گری دابرمن، مدیر اصلی پروژه نیز از کسانی بود که با شنیدن این خبر شوکه شد چرا که وی برنامه‌های زیادی برای ادامه این سریال در سر داشت.

دابرمن در مصاحبه‌‌‌ای که با سایت گیم اسپات داشت عنوان کرد که کنسل شدن Swamp Thing مانند «یک سیلی در صورتش بوده است.» او در ادامه افزوده: «من می‌خواستم به روایت‌های مجزای دیگر نیز بپردازم. مثلا ماجراهای اسرارآمیز بیشتر که در طول یک فصل بیننده را درگیر می‌کنند. می‌خواستم این روایت‌ها پرده از اجزای تاریک‌تر کامیک بردارند.» به نظر دابرمن، دنیای کامیک‌ بوک‌ها دنیایی شگفت انگیز است و به همین دلیل سالیان زیادی است که طرفداران زیادی دارد.

سریال Swamp Thing

دابرمن همچنین در جایی از مصاحبه گفته که قصد داشته گرگینه‌ها یا خون آشام‌ها را نیز به سریال اضافه کند، اما نه این که ورود این موجودات به صورت هفتگی باشد و کاراکتر اصلی در هر قسمت با یکی از آن‌ها مبارزه کند. در حقیقت به گفته دابرمن او می‌خواسته کارهایی جدید را در سریال انجام دهد اما «متاسفانه دیگر چنین چیزی برایش مقدور نیست.»

Swamp Thing سریالی ابر قهرمانی برگرفته از کامیک‌های دنیای دی‌سی است و در آن به ماجرای پژوهشگری پرداخته می‌شود که روی یک ویروس منتشر شده از باتلاق‌ها تحقیق می‌کند و در همین حین، اتفاقات شگفت انگیزی در دنیای آن به وقوع می‌پیوندد. این سریال به صورت هفتگی هر جمعه پخش می‌شود. کل فصل اول قرار است ده قسمت داشته باشد.

اشتباهات تخصیص بودجه دولتی باعث شدند که پروسه ساخت ادامه Swamp Thing متوقف شود. استودیوی سازنده سریال مجبور شده هزینه بیشتری را از جیب خودش برای ساخت آن پرداخت کند و به همین دلیل تهیه کنندگان آن چنین تصمیمی در مورد آن گرفتند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی