ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

رامی ملک تنها به یک شرط حاضر به نقش آفرینی در فیلم Bond 25 شد

اگرچه هنوز نام رسمی جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های جیمز باند مشخص نشده اما می‌دانیم که رامی ملک قرار است به عنوان شخصیت منفی جلوی دوربین برود. این بازیگر آمریکایی سال گذشته به خاطر نقش ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۳ تیر ۱۳۹۸ | ۲۱:۵۱

اگرچه هنوز نام رسمی جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های جیمز باند مشخص نشده اما می‌دانیم که رامی ملک قرار است به عنوان شخصیت منفی جلوی دوربین برود. این بازیگر آمریکایی سال گذشته به خاطر نقش آفرینی‌اش در فیلم Bohemian Rhapsody برنده جایزه اسکار شد. ملک در جدیدترین مصاحبه‌اش فاش کرد برای حضور در این فیلم یک شرط پیش پای کارگردان گذاشت که مورد قبول قرار گرفت.

حضور در سری فیلم‌های جیمز باند به عنوان بازیگر، به خصوص بازیگر نقش منفی، یکی از آن مواردی است که هر فردی دوست دارد فرصتش را بدست آورد. از زمان اکران نخستین فیلم سری در سال ۱۹۶۲ تاکنون، محبوبیت این سری در میان مخاطبان صنعت سینما افزایش یافته و همراه با آن نیز اهمیت نقش منفی بیشتر شده است.

به عقیده بسیاری از منتقدان و طرفداران، یکی از عوامل اصلی جذابیت فیلم‌های جیمز باند شخصیت‌های منفی آن هستند. اگرچه برخی از شخصیت‌های منفی فیلم‌های جیمز باند نتوانستند آنطور که باید و شاید مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهند اما تعداد قابل توجهی از آن‌ها توانستند به واسطه شخصیت پردازی خوب، به یک کاراکتر به یاد ماندنی در ذهن طرفداران بدل شوند.

رامی ملک

اینطور که به نظر می‌رسد، رامی ملک برخلاف بسیاری از بازیگران حاضر نبوده تا به هر قیمتی نقش منفی Bond 25 را بدست آورد. ملک در مصاحبه اخیر خود با وبسایت دیلی میل فاش کرد او یک شرط پیش پای کری فوکوناگا، کارگردان فیلم، گذاشت که مورد قبول قرار گرفت. او در جلسات گفتگویش با فوکوناگا گفت تنها در صورتی نقش منفی را می‌پذیرد او که یک بنیادگرایی مذهبی نباشد یا به زبان عربی حرف نزند:

شخصیتی عالی است و نسبت به آن هیجان زده‌ام. اما یک موضوع بود که باید درباره آن با فوکوناگا صحبت می‌کردم. من گفتم: «نمی‌توانیم او را با انجام اعمال تروریستی که معرف یک دین یا ایدئولوژی خاصی باشد بشناسانیم. این موضوع، چیزی نیست که قبولش کنم. پس اگر به این خاطر مرا انتخاب کردید، روی من خط بکشید.» اما او به دنبال چنین چیزی نبود. بنابراین این شخصیت، تروریستی کاملاً متفاوت است. این فیلمنامه هوشمندانه توسط افرادی نوشته شده که می‌دانند طرفداران در این سبک فیلم‌ها دقیقاً دنبال چه چیزی هستند. اما بار زیادی روی دوش‌های خودم حس می‌کنم. منظور من این است، جیمز باند چیزی است که با آن بزرگ شده‌ایم.

دنی بویل در ابتدا قرار بود کارگردانی فیلم Bond 25 را بر عهده داشته باشد اما در نهایت به خاطر تفاوت‌هایی که در دیدگاه او و تهیه کنندگان وجود داشت از پروژه کنار گذاشته شد. با توجه به گزارش‌ها، اختلاف نظر اصلی بر شخصیت منفی بوده است. رامی ملک همچنین در بخش دیگری از مصاحبه تاکید کرد شخصیت منفی جدیدترین فیلم جیمز باند قرار نیست همانند قسمت‌های پیشین کلیشه‌ای باشد.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم Bond 25 از تاریخ 20 فروردین 1399 اکران می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی