ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

منتظر یک انیمه سریالی براساس فرنچایز Akira باشید

کاتسوهیرو اوتومو، فیلمنامه نویس ژاپنی، ساعاتی قبل در یکی از پنل‌های رویداد Anime Expo حاضر شد که هم اکنون در شهر لس آنجلس در حال برگزاری است. اوتومو در جریان این پنل اعلام کرد فرنچایز ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۴ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۰

کاتسوهیرو اوتومو، فیلمنامه نویس ژاپنی، ساعاتی قبل در یکی از پنل‌های رویداد Anime Expo حاضر شد که هم اکنون در شهر لس آنجلس در حال برگزاری است. اوتومو در جریان این پنل اعلام کرد فرنچایز Akira قرار است در قالب یک انیمه سریالی بازگردد.

متاسفانه کاتسوهیرو اوتومو در جریان پنل استودیو سانرایز هیچ اشاره‌ای به تولید قسمت‌های جدید مانگای Akira نکرد. نخستین قسمت این مانگا در سال ۱۹۸۲ و آخرین قسمت آن نیز در سال ۱۹۹۰ عرضه شد. اما از آن‌جایی که یک اقتباس سینمایی و لایو اکشن از این فرنچایز در حال تولید است، می‌توان امیدوار بود که همزمان با اکران این فیلم سینمایی، شاهد قسمت‌های جدید مانگا نیز باشیم. این اثر که برای اکران در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده، توسط تایکا وایتیتی کارگردانی خواهد شد.

مگان پیترز، خبرنگار وبسایت کامیک‌بوک که در پنل استودیو سانرایز حاضر بود، این خبر را از طریق انتشار یک توییت اعلام کرد. جدا از انیمه سریالی فرنچایز Akira کاتسوهیرو اوتومو قصد دارد تا فیلمی تحت عنوان Orbital Era بسازد. این فیلم روایتگر گروهی از پسرهای جوان است که در یک کلونی فضاییِ در حال ساخت زندگی می‌کنند. اوتومو جدا از کارگردانی، فیلمنامه را نیز آماده خواهد کرد. وظیفه تولید نیز بر عهده استودیو سانرایز قرار دارد.

فرنچایز Akira

مدتی پس از انتشار توییت خبرنگار کامیک‌بوک، ایوان مینتو تایید کرد انیمه سریالی Akira قرار نیست دنباله مانگا یا انیمه سینمایی باشد: «فرنچایز Akira قرار است در قالب انیمه بازگردد و استودیو سانرایز نیز تولید را بر عهده گرفته. این اثر یک دنباله نیست! آن‌ها می‌خواهند بیشترین بهره را از مانگاها ببرند اما هنوز به این نتیجه نرسیده‌اند که دقیقاً قصد ساخت چه چیزی را دارند.»

طرفداران انیمه‌ و مانگاهای ژاپنی پیش از این انتظار معرفی یک محصول جدید از سوی کاتسوهیرو اوتومو داشته‌اند، زیرا پوسترهای مربوط به اثر جدید او در بخش‌های مختلف محل برگزاری رویداد چسبانده شده بود. حال و با معرفی آثار جدید، مشخص شده که این پوسترها به فیلم Orbital Era مربوط می‌شدند.

علاوه بر این‌ها، مجموعه آثار کاتسوهیرو اوتومو قرار است تحت عنوان Otomo: The Complete Works چاپ شود. این مجموعه شامل تمامی کارهای او می‌شوند که نخستین آن‌ها یک مانگا در سال 1971 بوده است. استودیو سانرایز همچنین اعلام کرد این مجموعه به صورت جهانی منتشر خواهد شد. متاسفانه جزئیات دیگر از جمله قیمت و تاریخ انتشار مشخص نیست و احتمالاً در آینده اعلام خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی