ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کارگردان فیلم Uncharted از تفاوت‌های آن با سری بازی‌ها می‌گوید

«کپی کردن از بازی‌ها کار ما را آسان‌تر و در عین حال طرفداران را ناامید می‌کند»

۰

فیلم‌های سینمایی که با اقتباس از بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شوند، به دلایل مختلف چندان مورد استقبال طرفداران قرار نمی‌گیرند. این‌طور که به نظر می‌رسد، دن تراختنبرگ قصد دارد تا فیلم Uncharted را به گونه‌ای بسازد که اثری متفاوت بوده و در نتیجه به سرنوشت تلخ دیگر اقتباس‌ها دچار نشود.

دن تراختنبرگ در مصاحبه اخیر خود با وبسایت GamesRadar به صحبت درباره فیلم Uncharted و انتظاراتش از فیلمنامه آن پرداخت. تراختنبرگ گفت به جای اینکه یک اقتباس مستقیم از سری بازی‌ها بسازد، می‌خواهد روی زندگی نیتن دریک پیش از Uncharted: Drake’s Fortune تمرکز کند. او در این باره گفت: «نسخه‌های مختلف داستان‌ها را بررسی کردم اما هیچ کدام برایم جذاب نبودند، زیرا نمی‌خواهم دنباله روی بازی‌ها باشم.»

دن تراختنبرگ، تقلید از سری بازی‌ها را صادقانه‌ترین نوع تملق دانسته و گفت اگرچه انجام آن باعث آسان‌تر شدن کار برای سازندگان فیلم Uncharted می‌شود اما طرفداران قدیمی این سری بازی‌های اکشن و ماجراجویی را ناامید می‌کند: «حس می‌کردم اگر بخواهم این کار را انجام دهم، ارزشش را ندارد که به یک اقتباس سینمایی تبدیل شود. اگر تنها می‌خواستیم از بازی کپی کنیم، آن موارد شگفت انگیزی که طرفداران تجربه کرده بودند را با کیفیت نازل‌تری برایشان به ارمغان می‌آوردیم.»

فیلم Uncharted

کارگردان فیلم Uncharted در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت اگر ناتی داگ می‌خواست نسخه جدیدی از سری آنچارتد را با حضور نیتن و سالی بسازد، داستانی که آن‌ها نوشته‌اند را انتخاب می‌کرد. جدا از این موضوع، اگر هنوز نسبت به توانایی‌های دن تراختنبرگ اطمینان ندارید، بهتر است نگاهی به پرونده کاری او بیندازید. او تاکنون Cloverfield Lane 10 و Portal: No Escape را ساخته است که مورد آخر یک فیلم کوتاه بر پایه سری بازی‌های پورتال بوده است.

تام هالند قرار است نقش نیتن دریک جوان را در فیلم Uncharted اکران کند. این ثر برای اکران از تاریخ ۲۸ آذر ماه سال ۱۳۹۹ برنامه ریزی شده است. در ضمن، آخرین نسخه از سری بازی‌های آنچارتد تحت عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این عنوان به خاطر داستان احساسی، گیم پلی بهبود یافته نسبت به نسخه‌های پیشین، جلوه‌های بصری، موسیقی متن و مدهای چندنفره مورد تمجید منتقدان قرار گرفت.

.کپی شد https://vgto.ir/8t

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...