استیم به‌زودی بر اساس سلیقه‌تان به شما بازی پیشنهاد می‌کند

Steam Labs برای آزمایش ویژگی‌های جدید استیم معرفی شد

0

ولو پروژه جدیدی به نام Steam Labs را معرفی کرده که در آن می‌توانید برخی از ویژگی‌های طراحی شده برای استیم را آزمایش کنید.

در واقع این بخش به ولو این اجازه را می‌دهد تا بعضی از ویژگی‌هایی که هنوز در دست توسعه هستند یا کارایی آن‌ها مشخص نیست را توسط گروهی از کاربران آزمایش کند. برای استفاده از استیم لبس نیازی به پیش‌ثبت‌نام نداریم و در حال حاضر با مراجعه به سایت Steam Labs و ثبت نام در آن می‌توانید سه ویژگی جدیدی که در آن حضور دارند را آزمایش کنید.

اولین آزمایش «تریلرهای میکرو» نام دارد که در واقع ویدیوهایی ۶ ثانیه‌ای را شامل می‌شود. قرار است این ویدیوها طی مدت زمانی کوتاه اطلاعاتی را از بازی با کاربر به اشتراک بگذارند. تریلرهای میکرو در واقع می‌توانند فرصت خوبی برای سازندگان بازی‌های مستقل باشند که بتوانند محصول خود را نه فقط با عکس بلکه در قالب ویدیو هم به کاربران معرفی کنند.

دیگر ویژگی جذاب حاضر در استیم لبس مکانیزمی خودآموز است که بر اساس سلیقه شما در خرید بازی‌ها، به شما عناوین جدیدی را پیشنهاد خواهد کرد. نکته جالب در رابطه با این ویژگی قدرت تعاملی است که کاربر با آن دارد. در واقع شما می‌توانید المان‌های مختلفی مثل محبوبیت، تاریخ انتشار و مواردی دیگر را برای آن مشخص کنید تا بر اساس آن‌ها به شما بازی معرفی کند.

سومین و آخرین ویژگی‌ حاضر در این سایت به صورت روزانه جدیدترین و مهم‌ترین بازی‌های موجود را برای شما به نمایش خواهد گذاشت تا دیگر نیازی به گشت و گذاری طولانی مدت برای پیدا کردن یک عنوان خوب نداشته باشید. اگر این ویژگی موفقیت آمیز باشد، ولو قول داده تا در آینده‌ای نزدیک آن را به بخش‌های کوچک‌تری مختص به بازی‌های ایندی، کمتر شناخته شده و مواردی دیگر تقسیم کند.

در کل شروع به کار Steam Labs می‌تواند فضا را برای اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی به استیم باز کند که این پلتفرم را از دیگر رقبای خودش مثل اپیک گیمز استور جدا خواهد کرد. به نظر شما کدامیک از ویژگی‌های بالا به‌زودی به استیم اضافه خواهد شد؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...