آپدیت جدید فیفا 19 با هدف بهبود زیرساخت‌های آنلاین منتشر شد

روند بهبود کیفیت سرورها ادامه می‌یابد

0

درحالی که توجه‌ فوتبال دوستان به فیفا 20 جلب شده، شرکت الکترونیک آرتز آپدیت جدیدی برای فیفا 19 منتشر کرده است. این آپدیت که هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار دارد، روی بهبود زیرساخت‌های آنلاین و پایایی سرورها تمرکز دارد.

در متن بیانیه الکترونیک آرتز درباره آپدیت جدید فیفا 19 آمده است: «اولین تغییر روی کاهش زمان مورد نیاز بازی برای ارسال دوباره اطلاعات گیم پلی به شبکه پس از تلاش ناموفق تمرکز دارد. اینکار باعث می‌شود تا احتمال تاخیر در انجام اعمال خواسته شده توسط کاربر در شرایطی که اطلاعات گیم پلی به دلیل مشکلات احتمالی شبکه ارسال نشده کاهش یابد. دومین تغییر، روی کاهش حداکثر میزان بافر بین زمان دریافت اطلاعات گیم‌ پلی و زمان رندر شدن اطلاعات روی صفحه نمایش تمرکز دارد.»

پایایی سرور در رقابت‌های آنلاین از مدت‌ها پیش دلیل اعتراض بسیاری از کاربران سری بازی‌های فیفا بوده است. روی کاغذ، انتشار آپدیت جدید باید مشکلات مربوط به این موضوع را کاهش دهد. حال باید میزان تاثیر در عمل چه مقدار خواهد بود. در ضمن، الکترونیک آرتز وعده داد که به تلاش برای بهبود سرورهای جدیدترین نسخه سری بازی‌های فیفا ادامه می‌دهد.

فیفا 19

در جریان رویداد E3 2019 بود که از بازی فیفا 20 رونمایی شد. طبق اطلاعات منتشر شده، انتقادات و پیشنهادات کاربران نسبت به فیفا 19 تمرکز اصلی سازندگان نسخه جدید بوده و قصد دارند تا براساس آن‌ها کیفیت گیم پلی را بهبود بخشند. در این بین هوش مصنوعی، سیستم پاس‌ کاری و سیستم شوت‌ زنی بیشتر از همه مورد توجه سازندگان قرار دارد.

از دیگر ویژگی‌های فیفا 20 نسبت به نسخه‌های قدیمی می‌توان به اضافه شدن فوتبال خیابانی در قالب یک مد جدید با نام VOLTA اشاره کرد. این مد شامل یک خط داستانی شده و کاربر پس از شخصی سازی چهره و ظاهر کاراکتر مورد نظر او را به عضویت یک تیم کوچک در می‌آورد. هدف اصلی، طی کردن مسیر پیشرفت در رقابت‌های فوتبال خیابانی و رویارویی با تیم‌های بزرگ است. در ضمن، مد VOLTA در نسخه سوییچ حضور ندارد.

در پایان، لازم به ذکر است که فیفا 20 در تاریخ ۵ مهر ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، سوییچ و پی سی عرضه می‌شود. همانند عناوین پیشین، این بازی نیز در سه نسخه استاندارد، چمپیونز و آلتیمیت منتشر خواهد شد که برای مشاهده جزئیات می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...