ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کلش رویال
برترین‌ها

۱۰ رکورد برتر بازی کلش رویال که هرگز نمی‌توانید آن‌ها را بشکنید

کلش رویال یکی از برترین عناوین موبایلی است که توسط استودیوی دوست داشتنی سوپرسل در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. سوپرسل قصد داشت که با ساخت بازی موبایلی کلش رویال؛ مسیر افسانه‌ای کلش آف کلنز را ...

احسان حسین خواه
نوشته شده توسط احسان حسین خواه | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۰

کلش رویال یکی از برترین عناوین موبایلی است که توسط استودیوی دوست داشتنی سوپرسل در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. سوپرسل قصد داشت که با ساخت بازی موبایلی کلش رویال؛ مسیر افسانه‌ای کلش آف کلنز را مجددا ادامه دهد و در این راه نیز، به بهترین شکل ممکن عمل کرده. امروزه بازی کلش رویال جزو پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی به شمار می‌رود و بقدری پتانسیل دارد که بخواهیم از این شاهکارو دوست داشتنی به عنوان یکی از انقلابی‌ترین بازی‌های ویدیویی موبایلی یاد کنیم. عنوانی که بقدری موفق ظاهر شد، که حتی بسیاری از بازی‌سازهای موبایلی شروع به ساخت کلون‌هایی برای کلش رویال کردند.

از آن‌جایی که کلش رویال یکی از محبوب‌ترین عناوین تاریخ ویدیوگیم است، طبیعی است که در دنیای آن فکت‌ها و المان‌هایی وجود داشته باشند که شما هرگز از آن‌ها خبر نداشته باشید. نهایتا اگر موبایل گیمرید و به دنیای بازی‌های موبایلی علاقه‌مندید، در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا نگاهی به ۱۰ رکورد برتر بازی کلش رویال بیندازیم که شکستن آن‌ها حتی برای حرفه‌ای‌ترین بازیکنان این بازی نیز امری غیرممکن است.

بیشترین میزان دونیت


کلش رویال

یکی از رکوردهایی که احتمالا هرگز نمی‌توانید آن را شکست دهید، بیشترین میزان دونیت در دنیای بازی کلش رویال است. در حال حاضر رکورد بیشترین میزان دونیت بازی کلش رویال در دست بازیکن چینی است که توانسته رکوردی در حدود ۶۷۰ هزار دونیت را به ثبت برساند. اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر باشیم؛ رکورد دقیق او چیزی در حدود ۶۷۴ هزار و ۴۸۸ است! رکوردی که شرط می‌بندم برای بسیاری از شما غیرقابل باور است.

مطلب پیشنهادی
به کمک نیاز دارید؟ سری به این پاسخ‌ها بزنید!
جواب بازی آمیرزا | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۲۸۰۰

شکستن چنین رکوردی حتی برای بهترین بازیکنان نیز امری غیرممکن است. به ویژه اگر تازه بازی کلش رویال را شروع کرده‌اید، شاید بهتر باشد که بیخیال شکستن این رکورد شوید و به سراغ چالشی دیگر بروید. به هرحال؛ هرچه که باشد، ۶۷۰ هزار دونیت، عدد چندان ساده‌ای برای شکست نیست.

سریع‌ترین پایان بخش آموزشی


کلش رویال

یکی از جالب‌ترین رکوردهای بازی کلش رویال مربوط به بخش آموزشی این بازی می‌شود. همان‌طور که می‌دانید، شما پیش از شروع حرفه‌ای بازی؛ باید بخش آموزشی آن را طی کنید. منتهی از آن‌جایی که همگی ما دوست داریم کارهایمان را سریع‌تر پیش ببریم، پای اسپیدران‌ها نیز به دنیای بازی کلش رویال باز شده‌ که رکوردهای عجیبی را نیز به جا گذاشته‌اند.

جالب است بدانید که سریع‌تر کسی که توانسته است بخش آموزشی بازی را به پایان برساند، بازیکنی آمریکایی با نام Rj است که توانسته رکوردی فوق‌العاده را ثبت کند. درواقع رکورد او چیزی در حدود ۲ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۸۳۳ میلی‌ثانیه است. همچنین این تنها رکورد شگفت‌انگیز Rj نیست و او رکوردهای دیگری نیز در عناوین مختلفی از جمله کلش آف کلنز نیز دارد.

بیشترین میزان تروفی که یک بازیکن لول ۱ می‌تواند کسب کند


کلش رویال

تروفی‌ها از همان روزهای اولیه انتشار بازی کلش رویال؛ جایگاهشان را در بین طرفداران این بازی پیدا کردند. هرچقدر که تروفی شما بیشتر بود، به معنای بهتر بودن عملکردتان بود و بازیکنان نیز دوست داشتند که تروفی‌های بیشتری داشته باشند. منتهی آیا تاکنون از خودتان پرسیده‌اید که بیشترین میزان تروفی که یک بازی لول ۱ می‌تواند به آن دست پیدا کند؛ دقیقا چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال، شاید بهتر باشد که نگاهی دقیق‌تر به دنیای بازی کلش رویال بیندازیم.

مطلب پیشنهادی
با کدام بتل رایفل‌ها پیروز میدان شویم؟
بهترین سلاح‌های Battle Rifle در وارزون موبایل

راستش را بخواهید، تاکنون ترفندها و استراتژی‌های مختلفی برای بالاتر بردن تروفی‌ها توسط بازیکنان کلش رویال امتحان شده. منتهی بازیکن به نام Lmao در کلن One and Done؛ موفق شد تا به بیش از ۶ هزار تروفی برسد. به عبارت دیگر؛ او تنها بازیکن لول ۱ بود که موفق شد به ۶ هزار و ۵۱۱ تروفی برسد. جالب است بدانید که رکورد قبلی او نیز، ۵ هزار و ۵۸۷ بوده و Lmao مجددا رکورد خودش را شکسته است.

کمترین زمانی که بازیکنی از صفر به ۵ هزار تروفی رسید


کلش رویال

بسیاری از شما باور دارید که این مورد، یکی از ساده‌ترین رکوردهای بازی است! منتهی صبر کنید، همه‌چیز قرار نیست آنطوری که فکر می‌کنید پیش برود. پیش از آن‌که به سراغ اصل مطلب برویم، جالب است بدانید که رکورد کمترین زمان در رسیدن به ۴ هزار تروفی در دست بازیکنی به نام icety بود که تنها در مدت زمان ۴ ساعت و ۵۸ دقیقه و ۳ ثانیه، موفق شد تا به ۴ هزار تروفی برسد. اما مدتی بعد، بازیکن کانادایی به نام Kashman TV موفق شد تا رکورد icety را بشکند.

Kashman TV موفق شد تا تنها در ۹ ساعت و ۱۴ دقیقه و ۱۳ ثانیه به بیش از ۵ هزار تروفی برسد. درواقع Kashman TV تنها کسی است که موفق شده تا کنون چنین رکوردی را ثبت کند و تروفی‌های دقیق او نیز چیزی در حدود ۵ هزار و ۱۷ تروفی است.

بیشترین میزان اکسیر لیک شده


کلش رویال

اجازه دهید که پیش از شروع کارمان، مفهوم اکسیر لیک شده را باهم مروری کوچک کنیم. اکسیر لیک شده، اکسیری است که شما تنها در تورنمنت‌ها و یا مسابقات خاص بازی با آن‌ها سر و کار دارید. اکسیرهای لیک شده به زبان ساده، تمام اکسیرهایی است که شما در حین یک تورنمنت خاص آن‌ها را خرج می‌کنید. منتهی باید بدانید که اکسیرهای لیک شده، به صورت معمول به خود بازیکن نشان داده نمی‌شوند و تنها اگر شخص دیگری بازی شما را نگاه کند، متوجه آن‌ها خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
با این سلاح‌ها جلوی دشمن کم نمی‌آورید!
بهترین سلاح‌های شاتگان در کالاف دیوتی وارزون موبایل

تاکنون رکوردهای عجیبی درباره اکسیرهای لیک شده، ثابت شده است. اما یکی از غیرقابل باورترین رکوردهایی که می‌توانید درباره این مورد پیدا کنید، مربوط به بازیکنی به نام CRA می‌شود که توانست به بیش از ۱ هزار و ۳۸۹ اکسیر لیک شده برسد! درواقع CRA موفق شده بود که تنها در یک بازی، بیش از ۱ هزار اکسیر خرج کند که عددی غیرقابل باور است.

بیشترین میزان جم خرج شده


کلش رویال

یکی از جالب‌ترین رکوردهای بازی کلش رویال مربوط به پلیری به نام Kaka می‌شود. ماجرا از این قرار است که Kaka درحین استریم بازی خودش، چیزی در حدود ۲ میلیون جم در بازی خرج کرد. قطعا اکنون فکر می‌کنید که این موضوع ممکن است دروغین باشد، اما راستش را بخواهید؛ Kaka درحال بازی روی سرورهای اصلی کلش رویال بود و او واقعا چنین رکوردی را به ثبت رسانده.

بیشترین تعداد اتک انجام شده


کلش رویال

یکی از دوست داشتنی‌ترین چیزها درباره بازی کلش رویال، این است که شما می‌توانید اطلاعات اکانت خودتان را بررسی کنید. اگر به قسمت پروفایل بازی بروید، می‌توانید تعداد برندها و تعداد تروفی‌هایی که دارید را ببینید. منتهی موضوعی که کاربران همیشه در فکرش بودند، تعداد باخت‌های آن‌ها بود. متاسفانه در قسمت پروفایل بازی خبری از تعداد باخت‌های شما نیست و برای پیدا کردن آمار باخت‌هایتان باید به سراغ وب‌سایت‌های ثانویه بروید. نکته جالب توجه این است که شما می‌توانید با جمع کردن تعداد برد‌ها و تعداد باخت‌هایتان؛ به مجموع تعداد اتک‌هایی که تا به‌حال داشته‌اید، برسید.

مطلب پیشنهادی
نیاز به کمک دارید؟ این مقاله مناسب شماست
جواب بازی فندق | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۸۸۳

با تمام این توضیحات، رکورد بیشترین تعداد اتک‌های انجام شده در دست بازیکنی به نام Black2 است که تا به‌حال چیزی در حدود ۴۰۵ هزار اتک انجام شده داشته است. اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر باشیم، تعداد اتک‌های انجام شده توسط Black2 به ۴۰۵ هزار و ۷۰۵ اتک می‌رسد که رکوردی غیرقابل باور است.

بیشترین تعداد بردهای تورنمنت‌های جهانی


کلش رویال

تورنمنت‌ها یکی از برترین چیزهایی هستند که دنیای بازی کلش رویال را جذاب‌تر کرده‌اند. داشتن عملکردی مناسب، بزرگ‌ترین دغدغه هر کاربری در دنیای بازی کلش رویال است. منتهی از آن‌جایی تورنمنت‌های از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردارند، رکوردی نیز برای آن‌ها در نظر گرفته شده. رکورد بیشترین برد در طی یک تورنمنت جهانی برعهده بازیکنی به نام Dank Ganon است که با ۱۵۰ برد و تنها ۳ باخت، رکورددار برد در تورنمنت‌های جهانی است.

بیشترین میزان تروفی، آن هم تنها در یک فصل


کلش رویال

راستش را بخواهید توضیح این مورد کمی پیچیده است. ما در این مطلب برای رکورددار بیشترین میزان تروفی در یک فصل، سه نماینده داریم. منتهی این موضوع چگونه امکان پذیر است؟ اجازه دهید که برایتان توضیح دهم. نماینده اول بازیکنی به نام Lolo بود که توانست در یک فصل به ۲۰ هزار و ۱۹۹ ترفی برسد. منتهی بعدها مشخص شد که این بازیکن تقلب کرده و آمار او، صرفا یک گلیچ ساده بود و برای همین نامش از لیست حذف شد.

مطلب پیشنهادی
جدیدترین تجربه‌ی سوپرسل به جذابیت دیگر آثارش نیست
معرفی بازی Clash Mini؛ جدیدترین ساخته سوپرسل

دومین نفر، بازیکنی به نام Alessia بود که توانست به ۹ هزار و ۸۲۳ تروفی برسد. منتهی Alessia نیز به سرنوشت Lolo دچار شد و مشخص شد که او، در بازی تقلب کرده و برای همین اکانتش بن شد. منتهی آخرین و رکورددار واقعی این لیست، Mohamed Light است که توانست ۸ هزار و ۹۴۶ تروفی تنها در یک فصل برسد و رکوردی عجیب را از خودش به جای بگذارد.

سریع‌ترین مسابقه 2v2


کلش رویال

اجازه دهید که لیستمان را با یکی دیگر از برترین اسپیدران‌های بازی کلش رویال پایان دهیم. جالب است بدانید که برترین و سریع‌ترین مسابقه 2v2 تاریخ کلش رویال تنها در ۱۳ ثانیه اتفاق افتاد و این مورد نیز، در نوبه خودش رکوردی واقعا عجیب است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (15 مورد)
 • abolfazlizee83
  abolfazlizee83 | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  من خودم از14سالگی بازیش میکردم خیلی بازی جالبیه بااینهال

 • Muslim-slav
  Muslim-slav | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سریع‌ترین پایان بخش آموزشی
  شاید تعجب کنید ولی تریکش اینه توی بخش آموزشی اجبار نیست یه دک هشتایی داشته باشید شاید اون رفته فایر بال گذاشته بعد هی روی کینگ تاور خالی کرده

  • IAM NOT GIGACHAD
   IAM NOT GIGACHAD | ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

   ??

 • mehradmakhfi
  mehradmakhfi | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  تو 13 ثانیه چجوری برد

  • Eigi.1385.kabir
   Eigi.1385.kabir | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

   میشه با یک کلک خوب انجامش داد?:ابتدا چهار نفر توی یه قبیله اون بازی 2v2 انجام می دهند. گام دو دونفری که باهم تیم میشن لول بالا بوده و هرکدوم یدونه راکت سطح 12ا یا به بالا و سایر اسپل ها را برمیدارند و دونفر دیگری که با هم تیم میشوند هردو لول یک بوده?. گام سوم به محض شروع بازی اسپل ها را برسر برج پادشاه میریزند و تامام?.
   پ ن : همین الآن بذهنم رسید?، فقط تنها بدی که داره هماهنگ شدن همون چهار نفره.

   • samyar239
    samyar239 | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

    باریکلا ??

   • Zombie
    Zombie | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

    بری ژاپن ازت برق درست میکنن??

   • ParhamCR7
    ParhamCR7 | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

    نه
    یه راکت
    بشکه گابلین
    اینه
    اون اسپلیت شبیه ساز هستش با اون
    میریزید تو اون پادشاه

    • Eigi.1385.kabir
     Eigi.1385.kabir | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

     مگه پادشاه لول یک چقدر جون داره که سه ساعت خودتو بکشی یدونه راکت میزنی تامام

   • qpARMANqp
    qpARMANqp | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

    عقل کل وقتی بخوای بازی دوستانه انجام بدی هر دوتا تیم لول برج ها و نیرو هاشون برابر میشه و لول 11 میرن کلا تو بازی های دوستانه اول همه چی 11 هست بعد این رکورد تو بازی اصلی زده شده بازی های دوستانه اصلا حساب نیستن

   • Dr-stop-this-is-khode-god
    Dr-stop-this-is-khode-god | ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

    داداش احمقی؟ کلا فرندلی بتلا همه کارتا و تاورا لول 11 هست. چی زدی. چه تو کلن چه اینوایت فرند

    • Eigi.1385.kabir
     Eigi.1385.kabir | ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

     اولن اینکه چرا توهین میکنین :/ دومن اینکه من اخرین باری که بازی کردم خیلی وقت پیش بود اون موقع هم یادمه که اینجوری میشد نه همه بشن لول 11

     • IAM NOT GIGACHAD
      IAM NOT GIGACHAD | ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

      این دوستمون کلا فقط میتونن توهین کنن از ویژگی های بارزشونه

   • F-n
    F-n | ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

    اره

  • Matin-Artorias
   Matin-Artorias | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

   حریف رو دیسکانکت کن?

مطالب پیشنهادی