بخش چندنفره Call Of Duty: Modern Warfare دارای فکشن‌های مختلفی خواهد بود

تقابل دوباره غرب و شرق

0

اوایل هفته بود که اینفینیتی وارد بالاخره نخستین ویدیو از بخش چندنفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare را منتشر کرد که بیشتر حکم یک پیش غذا را داشت. ویدیو منتشر شده تنها مد کاملاً جدید Gunfight را معرفی می‌کرد و خبری از دیگر بخش‌ها نبود.

البته وعده داده شد که در تاریخ ۱۰ مرداد ماه به‌طور کامل از بخش چندنفره رونمایی می‌شود. هر چند زمان نسبتاً زیادی تا آن تاریخ فاصله داریم اما سازندگان تصمیم گرفتند تا جزئیات اولیه را از ساختار فکشن‌ها به اشتراک بگذارند.

جوئل امسلی، کارگردان هنری استودیو اینفینیتی وارد، با انتشار چند پست در فروم رددیت نخستین اطلاعات را از نحوه عملکرد سیستم فکشن منتشر کرد. طبق صحبت‌های او در بخش چندنفره بازی Call Of Duty: Modern Warfare دو فکشن اصلی داریم که هر یک چند فکشن جانبی به عنوان زیرمجموعه دارند. اگرچه جزئیات زیادی از فکشن‌های و فکشن‌های جانبی منتشر نشده اما ظاهراً این سیستم باعث می‌شود تا کاربر در انتخاب سبک بازی خود آزادی عمل داشته باشد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

کارگردان هنری بازی Call Of Duty: Modern Warfare گفت:

«بخش‌های غربی و شرقی جهان فکشن‌های اصلی هستند، زیرا به دو نیروی مخالف نیاز داشتیم که برای یکدیگر مشکل ساز شوند. این به ما اجازه داد تا فکشن‌های جانبی را به‌صورت جوخه‌ها زیر فکشن‌های اصلی داشته باشیم.

فکشن‌های جانبی می‌توانند جوخه‌های معمولی یا جوخه‌های چند ملیتی همانند Task Force باشند. برای مثال، در واقعیت یگان‌های ویژه باید یک پزشک یا عضو نیروی هوایی برای حملات هوایی داشته باشند. فکر می‌کنم متوجه این موضوع شده‌ باشید که می‌خواهیم سیستم فکشن‌ها در عین واقع گرایانه‌ بودن، به کاربر آزادی عمل بدهد. راجع به جزئیات بعداً صحبت خواهیم کرد. موارد جالب بسیاری درباره تیم‌های عملیاتی بازی وجود دارد.»

امسلی در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد کلمات مدیک یا اپراتور در Call Of Duty: Modern Warfare به سربازان ویژه‌ای که تنها در یک حوزه خاص تخصص دارند اشاره ندارد. بنابراین سیستم کاراکترهای جدیدترین ساخته اینفینیتی وارد شباهتی به Rainbow Six: Siege نخواهد داشت. در پایان، لازم به ذکر است که این بازی اکشن اول شخص در تاریخ ۳ آبان ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...