کوئنتین تارانتینو و بخش تلویزیون سونی پیکچرز با یکدیگر همکاری می‌کنند

پخش سری فیلم‌هایی که روی ساخت آخرین اثر تارانتینو تأثیرگذار بودند

0

«کوئنتین تارانتینو» و بخش تلویزیونی Sony Pictures قبل از اکران فیلم Once Upon a Time in Hollywood، سری فیلم‌هایی به نام Swinging Sixties را پخش خواهند کرد. این سری شامل ده عنوانی می‌شود که در ساخت آخرین اثر کوئنتین تارانتینو تأثیر گذار بوده‌اند و توسط خود او انتخاب شده‌اند؛ مانند فیلم‌های Bob & Carol & Ted & Alice و Easy Rider.

به گزارش ددلاین، این ده فیلم از آثار Columbia Pictures که بین سال‌های ۱۹۵۷ و ۱۹۷۰ ساخته شده‌اند، طی شب‌های متوالی و در بیشتر از ۸۰ منطقه، یک هفته قبل از اکران رسمی فیلم Once Upon a Time in Hollywood در تاریخ ۲۶ جولای یا ۴ مرداد پخش خواهند شد. همچنین ویدیوهای تحلیلی از صحبت‌های تارانتینو و «کیم مورگان»، تاریخ‌شناس و فیلمنامه‌نویس درباره هر فیلم به نمایش درمی‌آیند و تکه‌هایی از فیلم تارانتینو را هم می‌بینیم.

این سری فیلم‌ها در ایالات متحده توسط Sony Movie Channel از ۲۱ تا ۲۵ جولای (۳۰ تیر تا ۳ مرداد) پخش خواهند شد و هر شب دو عنوان قابل مشاهده خواهند بود.

در همکاری با واحدهای متفاوت سونی پیکچرز، این سری در دیگر شبکه‌های این شرکت شامل ۶۰ منطقه نیز عرضه می‌شود که زمان این عمل به زمان محلی انتشار اثر تارانتینو بستگی دارد. همچنین در ۲۰ منطقه دیگر، شبکه‌های محلی شامل SBS از استرالیا، Bell از کانادا، OCS از فرانسه، Rai از ایتالیا، The Cinema از ژاپن و SKY NZ از نیوزیلند این سری را پخش می‌کنند.

کوئنتین تارانتینو

در ادامه ده فیلم سری ذکر شده را مرور می‌کنیم:

  • Bob & Carol & Ted & Alice – سال ۱۹۶۹ – کارگردان: پاول مازورسکی
  • Cactus Flower – سال ۱۹۶۹ – کارگردان: جین سیکس
  • Easy Rider – سال ۱۹۶۹ – کارگردان: دنیس هوپر
  • Model Shop – سال ۱۹۶۹ – کارگردان: جاکوئس دمی
  • Battle of the Coral Sea – سال ۱۹۵۹ – کارگردان: پاول وندکس
  • Getting Straight – سال ۱۹۷۰ – کارگردان: ریچارد راش
  • The Wrecking Crew – سال ۱۹۶۸ – کارگردان: فیل کارلسون
  • Hammerhead – سال ۱۹۶۸ – کارگردان: دیوید میلر
  • Gunman’s Walk – سال ۱۹۵۸ – کارگردان: فیل کارلسون
  • Arizona Raiders – سال ۱۹۶۵ – کارگردان: ویلیام ویتنی

تارانتینو در این‌ رابطه گفت:

سونی پیکچرز کاتالوگ کلمبیا پیکچرز خود را در اختیار من قرار داد و می‌توانستم یک سری از فیلم‌ها را انتخاب کنم که نماینده دوران زمانی داستان فیلم Once Upon a Time in Hollywood بودند: The Swinging Sixties. من برای اجرای این فیلم‌ها هیجان‌زده هستم.

«مایک هاپکینز»، نماینده بخش تلویزیون سونی پیکچرز نیز می‌گوید:

فیلم Once Upon a Time in Hollywood از تارانتینو یک واقعه سینمایی به نظر می‌رسد. ما برای پشتیبانی از آن مشتاق هستیم و این فیلم‌ها را از آرشیو فیلم‌های تاریخی پیدا کرده‌ایم.

این فیلم درباره یک بازیگر هالیوود با نام ریک دالتون (لئوناردو دیکاپریو) و بدلکار و دوست قدیمی‌اش، کلیف بوث (برد پیت) است که می‌خواهند ازشرایط کنونی خود فاصله گرفته و به موفقیت‌های بزرگی دست یابند. علی‌رغم تلاش‌هایش در سال‌های اخیر، دالتون نتوانسته توجه فیلم‌سازان بزرگ را به خود جلب کند و همچنان به عنوان بازیگر مهمان در آثار مختلف ظاهر می‌شود.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، فیلم Once Upon a Time in Hollywood در تاریخ ۲۶ جولای یا ۴ مرداد اکران می‌شود. نمرات این فیلم منتشر شده.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...