بازیسازان ایرانی راهی رویداد Casual Connect چین می‌شوند

بنیاد ملی بازی‌های رایانه ای فراخوان دریافت غرفه رایگان داد

0

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تعدادی از بازی‌سازان ایرانی را به رویداد Casual Connect آسیا خواهد برد.

پس از ماه‌ها پیگیری و مذاکره بنیاد ملی بازی‌ها با برگزارکننده رویداد Casual Connect آسیا، این ارگان موفق به دریافت شرایط ویژه‌ای برای حضور بازیسازان ایرانی شده است. Casual Connect یک رویداد B2B همچون تهران گیم کانکشن است که در ابعاد بزرگتری ساماندهی می‌شود.

طبق توافق بنیاد با برگزارکننده رویداد، ۱۰ غرفه به‌صورت رایگان به بازی سازان مستعد ایرانی تعلق خواهد گرفت. تیم‌ها و شرکت‌هایی که در این فراخوان مورد قبول قرار گیرند، تمامی کنفرنس‌ها، فضای تجاری و برنامه تنظیم جلسات Casual Connect به‌صورت رایگان در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

رویداد Casual Connect یکی از معتبر‌ترین و با سابقه ترین رویداد‌های آموزشی تجاری در زمینه بازی‌های ویدیویی محصوب می‌شود که هر سال در نقاط مختلف دنیا همچون آمریکا، اروپا و آسیا میزبانی می‌شود. ۱۸ الی ۲۱ آبان ماه امسال شهر شنزن چین میزبان این رویداد خواهد بود. شرکت‌ها و تیم‌های علاقه‌مند که می‌خواهند از این فرصت ایجاد شده بهرمند شوند می‌بایست درخواست حضور خود، به همراه معرفی بازی مد نظرشان و برنامه تجاری حضور خود را تا روز چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ به به پست الکترونیکی contact@ircg.ir ارسال کنند.

باید عضو همگرا باشید

در ادامه این خبر رسمی امده است که شرکت‌ها و تیم‌ها مورد پذیرش جهت اعزام به این رویداد، از بین درخواست‌های ارسال شده که از اعضای همگرا هستند توسط شورای ارزیابی، انتخاب خواهند شد.

لازم به ذکر است درخواست شرکت‌ها و تیم‌هایی که در ساختار همگرا عضویت ندارند به صورت مجزا مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت احراز شرایط و ثبت‌نام اولیه در ساختار همگرا می‌توانند از این امکانات بهره‌مند شوند. همچنین شرکت‌ و تیم‌های ایرانی می‌توانند تا شنبه ۱۶ شهریور پروژه‌ی خود را برای بخش Indie Prize از طریق ایمیل اعلامی ارسال کنند.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...