سورنا گیمز با زولا و ۲ بازی دیگر به الکامپ ۹۸ خواهد آمد

در غیاب تعدادی از نام‌های بزرگ

1

شرکت سورنا گیمز با سه بازی Unsight، «چه اتفاقی افتاد» و زولا در الکامپ ۹۸ حضور پیدا خواهد کرد.

بازی پلتفرمر Unsight در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای ۹۶ تهران موفق به دریافت غزال زرین در دو بخش دستاورد طراحی بازی و بهترین بازی در ژانر سکوبازی شده بود. عنوان چه اتفاقی افتاد هم یک بازی اول شخص بازی فضایی وهم آلود است. هنوز اطلاعات دیگری از این عنوان در دسترس نیست و طبق اعلام سورنا گیمز در الکامپ ۹۸ باید منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از چه اتفاقی افتاد باشیم.

سورنا گیمز از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیر ماه در نمایشگاه الکامپ، سالن ۲۷ و غرفه‌ی ۱۹۵۸ حضور خواهد داشت.

جدا از این دو پروژه، بازی زولا که طی سال‌های اخیر به محوبیت زیادی در داخل کشور رسیده نیز یکی دیگر از عناوین سورنا گیمز در الکامپ ۹۸ خواهد بود. قرار است در محل غرفه‌ی سورنا شاهد برنامه‌های مختلفی مثل برگزاری مسابقات تک‌نفره باشیم. جدا از برگزاری مسابقات جام رمضان زولا در ماه‌ گذشته، مدتی پیش شاهد اضافه شدن نقشه تهران به این بازی آنلاین بودیم.

برخلاف سال گذشته که کافه بازار اسپانسر الکام گیمز بود و بیش از ۳۰ شرکت فعال در زمینه بازی‌سازی عمدتا به واسطه فروشگاه اندرویدی محبوب ایرانی در نمایشگاه الکامپ حاضر شدند، الکامپ امسال بدون حضور مهره‌های بزرگی نظیر کافه بازار، آوا گیمز و کوییز آف کینگز برگزار خواهد شد.

بیست‌وپنجمین دوره‌ نمایشگاه الکامپ امسال از پنجشنبه این‌ هفته‌ ۲۷ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز می‌شود و تا یکشنبه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۸ ادامه دارد.

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
aallodelo آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
aallodelo
کاربر
aallodelo

امیدوارم از این بیشتر، امثال این مدل بازی ها و امثال فورتنایت ها، سلیقه گیمر هارو خراب نکنه.

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...