اطلاعاتی از فصل سوم سریال Westworld منتشر شد [تریلر با زیرنویس فارسی اضافه شد]

«این فصل کمتر قابل پبش‌بینی خواهد بود»

0

به‌روزرسانی (۳۰ تیر ۱۳۹۸):

تریلر فصل سوم و مورد انتظار شبکه HBO، یعنی Westworld در جریان رویداد کامیک-کان ۲۰۱۹ به نمایش درآمد که می‌توانید آن را در ادامه با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

 


اینطور به نظر می‌رسد که سازندگان فصل سوم سریال Westworld این دفعه نگرانی خاصی در مورد قابل پیش‌بینی بودن پیچش‌های داستانی نخواهند داشت. اولین فصل این سریال علمی تخیلی شبکه HBO، از این نظر ناموفق بود و طرفداران حتی می‌توانستند با دیدن قسمت اول نقاط مهم داستانی قسمت‌های بعدی را به درستی حدس بزنند. فصل دوم سریال در پنهان کردن رمز و رازهای خود، کمی موفق‌تر عمل کرد اما وقتی به فصل سوم برسیم، طرفداران چیزی بیشتر از یک بازی حدس زدن اتفاقات می‌خواهند.

در مصاحبه‌ای با اینترتیمنت ویکلی، «جاناتان نولان»، یکی از مسئولان اجرایی سریال وست‌ورلد اعلام کرد این فصل بیشتر تجربی و کمتر فکری خواهد بود:

این فصل کمی کمتر به یک بازی حدس زدن اتفاقات نزدیک است و با توجه به اینکه میزبانان سازندگان خود را ملاقات می‌کنند، بیشتر تجربی خواهد بود.

در آخرین قسمت فصل دوم این سریال شاهد بودیم که میزبانان روباتیک پارک وسترن مانند، در حال آماده‌سازی شورشی علیه مهمانان و تکنسین‌های انسانی بودند. این موضوع باعث شد شخصیت دلورس با بازی «ایوان ریچل وود» برای اولین بار به دنیای بیرون بیاید.

فصل سوم سریال Westworld

اولین تریلر فصل سوم سریال Westworld پیش‌نمایشی از اثری بسیار متفاوت بود که در آن می‌توانستیم میزبانان فراری را در حال تعامل با افراد دنیای بیرون ببینیم. نولان در این‌باره اظهار کرد برنامه همیشه این بوده که سریال فصل به فصل تفاوت داشته باشد و نباید توقع بازسازی داشته باشید. او ادامه داد:

من شوهایی که برای ۱۰۰ قسمت در یک خط داستانی مشخص می‌مانند را دوست دارم، اما این سریال هرگز اینجوری نخواهد بود. ما همیشه می‌خواستیم شخصیت‌هایمان در فصل‌های متفاوت، در موقعیت‌های متفاوت قرار بگیرند و با بازیگران قدرتمند این سریال، دگرگونی وسیع همه این کاراکترها برای دیدن لذت‌بخش خواهد بود.

نولان و دیگر مسئول اجرایی، «لیسا جوی» درباره اینکه چه کسانی به جز دلورس از دو فصل قبلی باز خواهند گشت، چیزی نگفتند و این موضوع برای فصل دوم نیز رخ داد. به هر حال، آن‌ها به این اشاره داشتند که «آرون پاول» نقش کارگر ساختمانی لس‌ آنجلس را بازی می‌کند و روی دلورس تأثیر زیادی خواهد گذاشت. شخصیت پاول که «سِلِب» نام دارد با اکتشافی اقتصادی اجتماعی در این سال، از جمله افرادی بود که به وست‌ورلد نرفت. همچنین دلورس نیز فقط با افراد ثروتمند و پولدار ارتباط برقرار کرد و دیدن این لذت‌بخش خواهد بود که چطور ذهنیت او در برخورد با انسانی کارگر تغییر می‌کند.

جوی اظهار داشت فصل سوم سریال Westworld از همان جایی آغاز می‌شود که فصل دوم تمام شد (اما این بدان معنا نیست که همانجا می‌مانیم). او ادامه داد:

ما به عواقب قتل عام رخ داده در پارک نگاه می‌کنیم. بعد از تمام چیزهایی که آن‌ها پشت سر گذاشتند تا از پارک خارج شوند، دلورس در نهایت چیزی که می‌خواست را گرفت و ما می‌خواهیم ببینیم او چگونه با دنیا ارتباط برقرار می‌کند و چه نقشه‌ای در سر دارد. این بخش از داستان است که برای گفتنش، هیجان داریم.

مکان‌های فیلمبرداری مختلفی برای این فصل وجود خواهند داشت که لس آنجلس مدرن یکی از آن‌هاست. داستان می‌تواند به پارک برگردد و یا به Shogun World می‌رسیم یا می‌بینیم چه پارک‌های دیگری وجود دارند. به هر حال فصل سوم سریال Westworld بیشتر ساختاری خطی خواهد داشت و همچنان هم غافلگیری‌هایی را شاهد خواهیم بود. به عنوان طرفدار این سریال واقعا نمی‌توانم برای دیدن ادامه داستان، صبر کنم.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...