ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Gears 5
اخبار و مقالات

بازی Gears 5 بزرگترین کمپین را در تاریخ این سری خواهد داشت

کمتر از دو ماه تا انتشار بازی Gears 5 مانده است و این‌طور که به نظر می‌رسد، کاربران با محتویات بسیاری در این محصول روبرو خواهند شد. رایان کِلِوِن، مدیر طراحی بخش چندنفره کوالیشن، اخیراً ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۲۷ تیر ۱۳۹۸ | ۲۲:۳۰

کمتر از دو ماه تا انتشار بازی Gears 5 مانده است و این‌طور که به نظر می‌رسد، کاربران با محتویات بسیاری در این محصول روبرو خواهند شد. رایان کِلِوِن، مدیر طراحی بخش چندنفره کوالیشن، اخیراً گفتگویی را با وبسایت گیم‌اینفورمر انجام داده که درباره جدیدترین نسخه از سری بازی‌های گیزر آو وار و میزان محتویات قرار گرفته در آن بوده است.

با توجه به صحبت‌های رایان کلون در این گفتگو، بازی Gears 5 از لحاظ محتویات بخش کمپین، چندنفره و مد کاربر علیه محیط بزرگترین نسخه سری بازی‌های گیرز آو وار محسوب می‌شود: «Gears 5 بزرگترین گیرز آو وار است؛ بزرگترین کمپینی که تا به امروز ساخته شده، بزرگترین مد کاربر علیه محیطی که تاکنون ساخته شده و بزرگترین Versus که تا به امروز ساخته شده را شامل می‌شود. تیمی که در استودیو کوالیشن مشغول به کار است، بسیار با استعداد و متمرکز بوده و به این بازی اعتقاد دارد. آن‌ها شور بسیاری دارند تا درجه بالایی از کیفیت و میراثی که برای طرفداران گیزر آشنا خواهد بود را به ارمغان بیاورند.»

بازی Gears 5

چندان هم غافل گیر کننده نیست که در بحث مد‌های چندنفره، بازی Gears 5 دارای بیشترین محتویات نسبت به نسخه‌های پیشین سری باشد؛ با بازگشت مد‌های قدیمی همانند Horde و معرفی مد جدید Escape، می‌شد حدس زد که بخش چندنفره نسخه جدید سری گیرز محتویات بسیاری برای ارائه خواهد داشت. اما اینکه بخش کمپین این بازی نیز بزرگترین تجربه این سری را ارائه می‌دهد چندان قابل پیش بینی نبود.

اگرچه استودیو کوالیشن اطلاعات بسیاری را از جدیدترین محصول خود به اشتراک گذاشته اما اکثرها آن‌ها مدهای بخش چندنفره مربوط می‌شده است. عدم انتشار جزئیات مختلف از بخش کمپین و داستان آن نگرانی‌هایی را در طرفداران به وجود آورده بود که می‌توان گفت با صحبت‌های اخیر رایان کلون دیگر نباید هیچ نگرانی نسبت به این موضوع وجود داشته باشد.

اگرچه بخش چندنفره سری بازی‌های گیرز آو وار طرفداران بسیاری دارد اما نباید فراموش کرد که داستان و بخش کمپین دلیل اصلی محبوبیت این سری محسوب می‌شود. در پایان، لازم به ذکر است که بازی Gears 5 در تاریخ  ۱۹ شهریور ماه برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پی سی عرضه می‌شود. دارندگان اشتراک Game Pass Ultimate می‌توانند از ۴ روز زودتر تجربه آن را آغاز کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی