ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بخش رقابتی آنلاین به بازی آمیرزا اضافه می‌شود

این روزها بازی آمیرزا دست به دست در میان خانواده‌های ایرانی می‌چرخد و کمتر کسی است که با آن آشنا نباشد. چالش‌های عمومی حل معمای کلمات در این بازی به محفل گفتمان و تبادل نظر ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۰

این روزها بازی آمیرزا دست به دست در میان خانواده‌های ایرانی می‌چرخد و کمتر کسی است که با آن آشنا نباشد. چالش‌های عمومی حل معمای کلمات در این بازی به محفل گفتمان و تبادل نظر در میهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی تبدیل شده و آن را به شبکه‌ای اجتماعی و پویا تبدیل کرده است.

این بازی موبایل به قدری مورد توجه ایرانیان قرار گرفت که حالا آن را به عنوان پدیده سال ۱۳۹۷ در صنعت بازی‌سازی کشور می‌شناسند و البته توانسته رکورد دانلود را در بین تمام عناوین ایرانی جابجا کند.

آمیرزا در حال حاضر در بخش اصلی خود دارای بیش از ۹۰۰ مرحله است و دو بخش دیگر نیز تحت نام‌های «استادمیرزا» و «بازی روزانه» نیز به آن اضافه شده که انواع متفاوتی از چالش‌ها را پیش روی مخاطب گذاشته و به خوبی هم مورد استقبال قرار گرفته است.

حالا «شهریار ازهاریانفر» مدیر استودیو «نردبان اندیشه فردا» رسماً اعلام کرده آمیرزا «رقابتی» خواهد شد. در بزرگترین آپدیت این بازی که بزودی منتشر می‌شود، مسابقات آنلاین رقابتی نیز به عنوان بخشی جدید به آمیرزا اضافه خواهد شد.

این بخش رقابت و چالش‌های متنوعی را برای بازیکنان فراهم می‌کند که با جوایز و رویدادهای متنوعی به صورت روزانه و هفتگی همراه است و به ادعای توسعه‌دهندگان می‌تواند حس رقابت و به چالش کشیدن هوش و ذکاوت کاربران در پیدا کردن کلمات و گرفتن امتیاز در بازی را به بالاترین سطح خود برساند.

در قسمت آنلاین آمیرزا دو بازیکن می‌توانند مستقیماً با یکدیگر مسابقه داده و هوش و مهارت خود را به رخ هم بکشند. علاوه بر این تورنمنت‌های متعددی با هدف‌های مختلف پیش روی بازیکنان قرار می‌گیرد که هر کدام به نوعی چالشی جدید محسوب می‌شوند. همچنین قابلیت ارسال پیام بین بازیکنان نیز فراهم خواهد بود و کاربر می‌تواند دوستان خودش را به بازی دعوت، اضافه یا حذف کند.

ازهاریانفر تاکید می‌کند فعالیت‌های تیم فنی در زمینه توسعه بخش آنلاین آمیرزا به اتمام رسیده و این قسمت در مرحله تست نهایی است و بزودی از طریق یک آپدیت بزرگ در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

در صورتی که نیاز به جواب بازی امیرزا هم دارید به سراغ نوشته‌ی لینک‌شده بروید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی