ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اولین بتل پس زولا به‌زودی عرضه می‌شود

بتل پس بازی زولا با نام زولا پس معرفی شده که در آن کاربر می‌تواند تراز خودش را ارتقا داده و در نهایت جوایز مختلفی را کسب کند. قرار است شاهد زولا پس‌های زیادی در ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۰۳

بتل پس بازی زولا با نام زولا پس معرفی شده که در آن کاربر می‌تواند تراز خودش را ارتقا داده و در نهایت جوایز مختلفی را کسب کند.

قرار است شاهد زولا پس‌های زیادی در آینده باشیم که آن‌ها را می‌توان با طلای زولا خریداری کرد یا حتی هدیه گرفت. به طور کلی دو نوع جایزه رایگان و پولی به بازی اضافه خواهد شد. هر فردی می‌تواند در هر دو بخش رایگان و پولی شانس خودش را امتحان کند. البته باید به این موضوع توجه کرد که جوایز بخش پولی تنها توسط بازیکن‌هایی که بتل پس دارند قابل جمع آوری است.

قرار شده که در هر فصل زولا، آیتم‌های ویژه‌ای بر اساس مناسبت‌های حاکم بر فصول مختلف به بازیکن‌ها اهدا شود. در ضمن، امتیازات به دست آمده در بتل پس برای همیشه نگهداری خواهد شد.

زولا پس

هر فصل جوایز منحصر به فردی خواهد داشت که به دو دسته رایگان و پولی دسته‌بندی می شوند. جوایز قفل شده را می‌توان با ارتقای تراز بازیکن آزاد کرد و جوایز پولی هم تنها به بازیکن‌های دارای بتل پس تعلق خواهد گرفت.

هر بتل پس اچیومنت‌های مخصوص به خودش را دارد که هر کدام آن‌ها نیز سه مرحله خواهند داشت؛ مراحلی که به مرور سخت‌تر می شوند. در نهایت، بازیکن‌هایی که اچیومنت‌ها را به اتمام برسانند ستاره‌هایی هدیه می‌گیرند.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه اولین زولا پس اعلام نشده اما این محتوا قطعا در ماه مرداد در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در نهایت برای دانلود رایگان زولا می‌توانید به سایت رسمی این بازی مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی