اولین نگاه به سیستم شخصی سازی سلاح در بازی Call of Duty: Modern Warfare [تماشا کنید]

حضور شخصیت‌های قدیمی تنها به کاپیتان پرایس و جان سوپ مکتاویش خلاصه نمی‌شود

0

پس از انتشار نخستین ویدیو از مد Gunfight در بازی Call of Duty: Modern Warfare اینفینیتی وارد پیرامون دیگر بخش‌های حالت چندنفره سکوت اختیار کرد. حال و با گذشت چند روز از آن زمان، سازندگان جدیدترین نسخه از سری بازی‌های کال آو دیوتی سکوت خود را با انتشار یک ویدیو کوتاه شکسته و اطلاعات جدیدی را در اختیار علاقه مندان قرار داده‌اند. این ویدیو نگاهی به سیستم شخصی سازی سلاح دارد.

همزمان با انتشار ویدیو از طریق حساب رسمی سری کال آو دیوتی در توییتر، سازندگان پستی را در وبسایت خود منتشر کردند که با توجه به آن سیستم شخصی سازی سلاح در بازی Call of Duty: Modern Warfare با نسخه‌های قبلی سری مقداری تفاوت دارد. در گذشته کاربر می‌توانست تعداد محدودی اتچمنت به سلاح خود اضافه کند اما در نسخه جدید شخصی سازی بسیار گسترده‌تر از قبل است. تعداد بخش‌های قابل شخصی سازی هر اسلحه متفاوت بوده و یک کاربر می‌تواند نهایتاً ۵ بخش از یک سلاح رادر یک زمان تغییر دهد.

برای درک بهتر این موضوع، در پست منتشر شده به سلاح‌های تهاجمی (Assault Rifle) اشاره می‌شود که در بازی Call of Duty: Modern Warfare نُه بخش مختلف از آن‌ها قابل شخصی سازی بوده اما کاربر تنها می‌تواند ۵ مورد از آن‌ها را هر بار تغییر دهد. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید:

 

تیلور کوروساکی، کارگردان روایی جدیدترین نسخه سری کال آو دیوتی، اخیراً اطلاعات جدیدی را از داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare به اشتراک گذاشت. تاکنون، بازگشت شخصیت‌های نام آشنایی همچون کاپیتان پرایس و جان سوپ مکتاویش تایید شده است. این موضوع سوالی را در ذهن بسیاری از طرفداران به وجود آورد مبنی بر اینکه آیا شاهد حضور دیگر شخصیت‌های قدیمی هم خواهیم بود یا خیر. در همین راستا، یکی از طرفداران در توییتر سوالی مرتبط از کوروساکی پرسید. او نیز با نوشتن «بله» این موضوع را تایید کرده است.

در پایان، لازم به ذکر است که این بازی اکشن اول شخص در تاریخ ۳ آبان ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. در ضمن، اگر نسخه پلی استیشن ۴ را هم اکنون پیش خرید کنید، به عنوان پاداش نسخه کلاسیک کاپیتان پرایس را برای مد بلک آوت Black Ops 4 دریافت خواهید کرد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...