ویدیو جدید The Angry Birds Movie 2 همکاری پرندگان و خوک‌ها را نشان می‌دهد

ویدیویی کوتاه اما سرتاسر خنده

0

در حالی که فاصله زیادی تا اکران نمانده، سونی پیکچرز و راویو اینترتینمنت کلیپ جدیدی از انیمیشن The Angry Birds Movie 2 منتشر کرده‌اند. این کلیپ که بیش از 2 دقیقه زمان دارد، رد و چاک را نشان می‌دهد که می‌خواهند با همکاری خوک‌ها کارت ورود به یک تاسیسات را از گارد امنیتی بدزدند و همین مسئله نیز سکانسی خنده دار را به وجود آورده است.

انیمیشن The Angry Birds Movie 2 دنباله محصولی با نام The Angry Birds Movie است که در سال ۲۰۱۶ به اکران درآمده بود و علی‌رغم بازخوردهای منفی از سوی منتقدین و سینماروها در نهایت به فروش ۳۵۲.۳ میلیون دلار دست یافت.

همین مقدار فروش نیز برای سازندگان کافی بود تا در آگوست همان سال ساخت دنباله را رسماً تایید کنند. از بازیگران قسمت اول که برای نقش آفرینی در قسمت دوم باز می‌گردند می‌توان به جیسون سودیکیس (فیلم‌ We’re the Millers) در نقش رِد، جش گد (فیلم‌های Beauty and the Beast و Murder on the Orient Express) در نقش چاک، بیل هیدر (فیلم Trainwreck) در نقش لئونارد، دنی مک‌براید (فیلم This is the End) در نقش بامب و پیتر دینکلیج (سریال Game of Thrones و فیلم Avengers: Infinity War) در نقش عقاب قدرتمند و افسانه‌ای اشاره کرد.

 

از بازیگران جدید حاضر در انیمیشن The Angry Birds Movie 2 می‌توان به لزلی جونز (فیلم Ghostbusters)، ریچل بلوم (فیلم Crazy Ex-Girlfriend)، استرلینگ کی براون (فیلم Black Panther)، آکوافینا (فیلم Crazy Rich Asians)، لیل ریل هاوری (فیلم Get Out) و داو کامرون (سریال Agents of SHIELD) اشاره کرد.

پس از اینکه شهر خوک‌ها در جریان حمله پرندگان خشمگین از بین می‌رود، پادشاه مادبیرد خود را برای طرح ریزی یک نقشه انتقام آماده می‌کند. درگیری‌های آنان اما با ورود یک پرنده با نام زِتا به‌طور ناگهانی پایان می‌یابد، زیرا این پرنده مرموز و بنفش تمامی آن‌ها را به آغاز عصر یخبندان جدید با استفاده از تکنولوژی‌اش تهدید می‌کند. پرندگان خشمگین و خوک‌ها که به هیچ وجه چنین سرنوشتی را نمی‌خواهند، مجبور می‌شوند تا اختلافات را کنار گذاشته و برای مقابله با دشمن مشترک متحد شوند.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم The Angry Birds Movie 2 از تاریخ ۲۳ مرداد ماه در سراسر جهان اکران خواهد شد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...