ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اطلاعات جدیدی از فصل ششم پایتخت منتشر شد

به گزارش سینماتیکت، الهام غفوری تهیه کننده سریال «پایتخت» در برنامه «سلام صبح بخیر» اطلاعات تازه‌ای از فصل جدید این سریال منتشر کرده است. طبق حرف‌های غفوری، مهران احمدی بازیگر نقش «بهبود» که پیش از ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۵

به گزارش سینماتیکت، الهام غفوری تهیه کننده سریال «پایتخت» در برنامه «سلام صبح بخیر» اطلاعات تازه‌ای از فصل جدید این سریال منتشر کرده است.

طبق حرف‌های غفوری، مهران احمدی بازیگر نقش «بهبود» که پیش از این از پایتخت کناره‌گیری کرده بود در فصل ششم باز خواهد گشت. همچنین همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود، کاراکتر باباپنجعلی با بازی علیرضا خمسه سرانجام از سریال کنار گذاشته خواهد شد:

قرار نیست با فوت باباپنجعلی روبرو شویم چون سریال برای نوروز ساخته می شود ولی مدتی بعد از فوت او را در قصه خواهیم دید.

ظاهرا این کاراکتر حتی برای خود علیرضا خمسه نیز خسته کننده شده و محسن تنابنده هم چندباری ایده کنار گذاشتن او را مطرح کرده است. همچنین غفوری گفت که در ابتدا قصد سازندگان سریال این بوده که بازگشت کاراکتر بهبود یک سوپرایز باشد اما بعد از لو رفتن اطلاعاتی از فصل ششم او مجبور شده تا خودش این قضیه را تایید کند:

درباره بازگشت بهبود توضیح نمی دهم و حتی می خواستم خبر بازگشت او را به صورت سوپرایز نگه دارم اما چون خبرها پخش می شود گفتم خودم توضیح بدهم اما بگذارید چگونگی این اتفاق را در قصه بفهمیم.

در کل، به جز علیرضا خمسه تمام بازیگران فصل قبلی در فصل ششم هم حضور خواهند داشت. مراحل پیش تولید پایتخت ۶ آغاز شده و انتظار می‌رود که فیلمبرداری آن از پاییز جاری شروع شود. این فصل برای پخش در نوروز ۹۹ از شبکه یک آماده می شود. در ضمن، در حال حاضر مشخص نیست که سازمان هنری رسانه‌ای اوج این بار هم در نقش سرمایه‌گذار پایتخت حاضر خواهد شد یا خیر.

چه توقعاتی از فصل ششم پایتخت دارید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی