ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دولور دیجیتال
اخبار و مقالات

Devolver Digital بازی جدید در هفته جاری معرفی می‌کند

حالا که رویداد گیمزکام ۲۰۲۲ به پایان رسیده، کمپانی دولور دیجیتال (Devolver Digital) اعلام کرده که بازی جدیدی برای معرفی دارد و این کار را در هفته جاری انجام می‌دهد. Devolver Digital در سراسر جهان ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۲۰:۳۰

حالا که رویداد گیمزکام ۲۰۲۲ به پایان رسیده، کمپانی دولور دیجیتال (Devolver Digital) اعلام کرده که بازی جدیدی برای معرفی دارد و این کار را در هفته جاری انجام می‌دهد.

Devolver Digital در سراسر جهان توسعه دهندگان زیادی دارد ولی این بازی می‌تواند ساخته جدید استودیو کانادایی The Beans Team باشد. این استودیو در سال ۲۰۲۰ اعلام کرده بود که با کمک دولور دیجیتال روی یک آی‌پی جدید کار می‌کند. به نظر می‌رسد که این پروژه یک بازی اول شخص اکشن و ماجراجویی باشد.

The Beans Team در ابتدا از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ استفاده می‌کرد ولی این احتمال وجود دارد که به آنریل انجین ۵ کوچ کرده باشد. یکی از اهداف این توسعه دهنده ساخت عنوانی با شخصیت‌های پویا و غنی است. Devolver Digital نیز سال بسیار شلوغی را پشت سر قرار می‌دهد و در ۸ ماه گذشته بازی‌های زیر را به بازار عرضه کرده است:

مطلب پیشنهادی
یکی از بهترین ایندی‌های ۲۰۲۳
شما در این بازی یک زبان جدید کشف می‌کنید!
بازی‌های دولور دیجیتال

دولور دیجیتال همچنین باید به زودی و کمتر از یک ماه دیگر Return to Monkey Island را برای پی‌سی و نینتندو سوییچ منتشر کند. بازی Wizard With a Gun نیز همچنان قرار است تا پایان سال ۲۰۲۲ بازهم تنها برای پی‌سی و نینتندو سوییچ به بازار عرضه شود. 

مطلب پیشنهادی
چند ساعت بیشتر گوسفند محبوبی باش
آپدیت جدید Cult of the Lamb فوق‌العاده است

ولاگ گیمزکام #4 – با بهترین بازی نمایشگاه آشنا بشید

تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی