ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سریال House of the Dragon
اخبار و مقالات

شورانر House of the Dragon پیش از فصل دوم سریال را ترک کرد

پس از چند سال تلاش بی‌وقفه برای تولید سریال House of the Dragon (خاندان اژدها) و در حالی که تنها دو قسمت از فصل نخست آن پخش شده، میگل سپاچنیک (شورانر اصلی) از تیم سازنده ...

دنیا جهانگیری
نوشته شده توسط دنیا جهانگیری | ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۳

پس از چند سال تلاش بی‌وقفه برای تولید سریال House of the Dragon (خاندان اژدها) و در حالی که تنها دو قسمت از فصل نخست آن پخش شده، میگل سپاچنیک (شورانر اصلی) از تیم سازنده جدا خواهد شد. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، سپاچنیک از موقعیت کنونی خود استعفا می‌دهد و رایان کوندال در ادامه این پروژه را هدایت خواهد کرد.

طبق این گزارش سپاچنیک برای توسعه پروژه‌های جدید با HBO قراردادی امضا کرده و در آینده قرار است به عنوان تهیه‌کننده اجرایی اسپین‌آف Game of Thrones به کارش ادامه دهد.

مطلب پیشنهادی
از نورمن بیتس تا دکستر مورگان
بهترین سریال ها درباره قاتلان زنجیره ای

وی بیانیه‌ای درباره این تصمیم خود با رسانه‌ها به اشتراک گذاشت و عنوان کرد که این تصمیم هم از لحاظ شخصی و هم حرفه‌ای برای او مناسب بوده و همچنین برای تیم در ادامه مسیر آرزوی موفقیت کرد:

کار کردن در دنیای بازی تاج و تخت طی این چند سال، به خصوص گذراندن دو دوره اخیر با بازیگران و دست اندر کاران شگفت‌انگیز سریال خاندان اژدها برای من باعث افتخار بوده است. من به کاری که در فصل اول این سریال انجام دادیم افتخار می‌کنم و از واکنش مثبت و استقبال بینندگان بسیار خوشحال هستم. همچنین خوشحالم که می‌توانم به عنوان بخشی از خانواده HBO و House of the Dragon فعالیت کنم و البته برای رایان و تیمش در ادامه فصل دوم و فصول آینده آرزوی موفقیت و بهترین‌ها را دارم.

سریال House of the Dragon

با تغییر موقعیت سپاچنیک، آلن تیلور به عنوان تهیه‌کننده اجرایی به تیم ملحق شده و چندین قسمت از فصل دوم خاندان اژدها را نیز کارگردانی خواهد کرد. بد نیست بدانید تیلور اپیزودهای متعددی از سریال گیم آو ترونز را کارگردانی کرده و بنابراین تجربه بسیاری دارد.

با کارگردانی قسمت اول سریال که در هفته اول بیش از ۲۵ میلیون بیننده را مجذوب خود کرد، موفقیت ساپوچنیک تا به این جای کار بسیار زیاد بوده است. به این ترتیب رایان کوندال هدایت سریال را برعهده می‌گیرد و جرج مارتین، خالق سریال، او را در ادامه راه راهنمایی خواهد کرد.

در اخبار مرتبط خواندیم که اولین واکنش‌ها به سریال House of the Dragon مثبت بوده و سریال خاندان اژدها برای فصل دوم تمدید شده است.

مطلب پیشنهادی
اولین برداشت از زندگی در پناهگاه
نقد سریال Silo | سیلو آخرالزمانی

اختصاصی ویجیاتو: مصاحبه با تهیه‌کننده بازی Blasphemous

تماشای ولاگ گیمزکام 2022 از کانال یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی