ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اساسینز کرید
اخبار و مقالات

شایعه: دو پروژه Assassin’s Creed Infinity زودتر از سال ۲۰۲۴ عرضه نخواهند شد

۱۹ شهریور روز بزرگی برای اساسینز کرید خواهد بود، زیرا یوبیسافت قصد دارد جزئیات آینده این فرنچایز را در رویداد Ubisoft Forward فاش کند. البته این امر مستلزم اعلامیه‌های جدیدی خواهد بود که یکی از ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰

۱۹ شهریور روز بزرگی برای اساسینز کرید خواهد بود، زیرا یوبیسافت قصد دارد جزئیات آینده این فرنچایز را در رویداد Ubisoft Forward فاش کند. البته این امر مستلزم اعلامیه‌های جدیدی خواهد بود که یکی از آن‌ها تایید شده Assassin’s Creed Mirage، بازی بعدی این سری است.

وقایع Mirage در بغداد رخ می‌دهد و در آن بازیکنان نقش شخصیت Basim از بازی قبلی یعنی والهالا را ایفا می‌کنند. دو بازی دیگر نیز Project Red و Project Hexe نام دارند که بخشی از پلتفرم لایو سرویس Assassin’s Creed Infinity خواهند بود و در طول زمان بازی‌های بیشتری به آن اضافه می‌شود.

مطلب پیشنهادی
تماشا کنید
داستان کامل بازی Assassins Creed Mirage

شب گذشته تام هندرسون، افشاگر معروف ادعا کرد که این دو بازی نیز در رویداد Ubisoft Forward معرفی خواهند شد. سپس جیسون شرایر از بلومبرگ گزارشی منتشر کرد که این لیک را تایید کرد و گفت پروژه رد که در ژاپن فئودال اتفاق می‌افتد و پروژه هگز که در دوران پایانی امپراتوری مقدس روم اتفاق می‌افتد، هر دو در این رویداد معرفی می‌شوند.

اساسینز کرید

جالب اینجاست که شرایر همچنین در گزارش خود اشاره کرد که انتظار نمی‌رود این دو بازی از اساسینز کرید حداقل تا سال ۲۰۲۴ عرضه شوند. در همین حال، هندرسون در توییت بعدی خود گفت که Project Red قرار است در سال ۲۰۲۴ عرضه شود، در حالی که Project Hexe در سال ۲۰۲۶ منتشر خواهد شد (اگرچه در ابتدا برای سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده بود).

اینکه Assassin’s Creed Infinity برخلاف ادعاهای گزارشات پیشین با یک بازی عرضه می‌شود یا با چند بازی شروع به کار خواهد کرد، فعلا مشخص نیست و باید تا ۱۹ شهریور منتظر اعلامیه رسمی یوبیسافت ماند.

مطلب پیشنهادی
بهترین لباس‌هایی که بسیم می‌تواند در حین مبارزه به تن کند
بهترین لباس‌هایی که می‌توانید در Assassin’s Creed: Mirage بپوشید

هر آنچه قبل از دیدن سریال ارباب حلقه ها باید بدانید

تماشا از یوتیوب ویجیاتو سینما

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • jiqjwhs8enqjo
    jiqjwhs8enqjo | ۱۶ شهریور ۱۴۰۱

    شاید این تاخیر امیدی بشه برای اینکه منتطر نسخه های خوبی باشیم

مطالب پیشنهادی