ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

آخرین بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla معرفی شد

یوبیسافت در ادامه یک بار دیگر به سراغ Assassin's Creed Valhalla رفت و بسته الحاقی جدیدی تحت عنوان The Last Chapter را برای آن معرفی کرد. Assassin's Creed Valhalla آخرین بازی فرنچایز محبوب یوبیسافت است ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ | ۰۱:۰۱

یوبیسافت در ادامه یک بار دیگر به سراغ Assassin's Creed Valhalla رفت و بسته الحاقی جدیدی تحت عنوان The Last Chapter را برای آن معرفی کرد.

Assassin's Creed Valhalla آخرین بازی فرنچایز محبوب یوبیسافت است که سال ۲۰۲۰ منتشر شد، اما استودیو فرانسوی تاکنون با ارائه محتویات جدیدی از آن پشتیبانی کرده است. تاکنون سه بسته‌الحاقی برای این عنوان با عناوین Wrath of the Druids، The Siege of Paris و Dawn of Ragnarök منتشر شده و اکنون در رویداد Ubisoft Forward بسته الحاقی جدیدی نیز برای بازی معرفی شد که البته آخرین DLC محسوب می‌شود.

طبق اعلام یوبیسافت، این بسته الحاقی The Last Chapter نام دارد و تنها شامل یک کوئست مجانی خواهد بود. طرفداران در این بسته الحاقی پایان داستان «ایوور» و «اودین» را تجربه خواهند کرد.

به گفته کارگردان بازی Assassin's Creed Valhalla، گرت گلاور، The Last Chapter تا چند ماه دیگر در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و شامل شخصیت‌های تاریخی مهمی می‌شود!

مطلب پیشنهادی
نوستالژی در خدمت فرمول مدرن یوبیسافت
بررسی بازی Assassin’s Creed Mirage

تماشا کنید: بازی هایی که بخاطر پول به قتل رسیدن

تماشا از یوتیوب ویجیاتو پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی