Age of Frostfall یا یکی از برترین عناوین استراتژی موبایلی

Age of Frostfall یا یکی از برترین عناوین استراتژی موبایلی

بازگشت مجدد پادشاه تاریکی

۲ هفته پیش ۴ ذخیره

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژی – مدیریتی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی اندرویدی Age of Frostfall همراه ویجیاتو باشید.

اگر دنیای بازی‌های ویدیویی و صنعت بازی‌سازی را یک خط صاف در نظر بگیریم؛ عناوین استراتژی درست مانند نقطه عطفی برای این صنعت خواهند بود. سال‌ها پیش این عناوین استراتژی بودند که باعث جذابیت صنعت بازی‌های ویدیویی شده بودند و تجربه‌شان مملو از شگفتی بود. منتهی هرچقدر که ما در دنیای بازی‌های ویدیویی پیشرفت کردیم؛ عناوین استراتژی نیز درست به همان اندازه دچار پسرفت شدند. روزی روزگاری این بازی‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند و امروزه دیگر مدتی می‌شود که خبری از آن شور اشتیاق بازی‌سازها برای ساخت بازی‌های استراتژی – مدیریتی نیست. این موضوع که چرا این عناوین به یک‌بار به دست فراموشی سپرده شدند، موضوعی قابل بحث است. منتهی ما امروز قصد نداریم که اشتباهات بازی‌سازها را مرور کنیم و چرایی شکست بازی‌های ویدیویی استراتژی؛ خود نیازمند مطلبی جداگانه است.

امروزه اگر دلتان برای تجربه یک بازی استراتژی دوست داشتنی تنگ شده باشد، متاسفانه عناوین چندانی پیش رویتان نخواهد بود که شما بخواهید به سراغشان بروید. این بازی‌ها درست مانند مرثیه‌ای برای یک رویا هستند و اگر طرفدار حرفه‌ای این بازی‌ها باشید، قطعا این شرایط شما را اندوهگین خواهد کرد. منتهی با تمام این توضیحات، به یاد داشتن دوران طلایی این بازی‌ها با عناوینی چون سری بازی‌های جنگ‌های صلیبی و یا حتی ژنرال؛ بسیار شیرین است. بدون شک پلتفرم موبایل برای پیشرفت کردن نیاز به قربانی داشت و عناوین استراتژی – مدیریتی قربانی‌های این صنعت دوست داشتنی هستند.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی CarX Drift Racing 2؛ تجربه هنر دریفت کشینگاهی به یکی از متفاوت‌تر بازی‌های ریسینگ موبایلی بازی موبایلی CarX Drift Racing 2؛ تجربه هنر دریفت کشی

منتهی اگر در دنیای بازی‌های موبایلی به سراغ عناوین استراتژی بروید، قطعا می‌توانید بازی‌هایی را پیدا کنید که نمایندگانی شگفت‌انگیز برای دنیای بازی‌های استراتژی هستند. این بازی‌ها شاید روی پلتفرم‌های اصلی چندان حال و روز خوبی نداشته باشند، اما روی پلتفرم موبایل بسیار دوست داشتنی‌تر از آن‌چیزی هستند که فکر می‌کنید. پس اگر طرفدار بازی‌های استراتژی موبایلی هستید، خبر خوب این است که این پلتفرم درست همان‌جایی است که هر موبایل گیمری برای داشتن تجربه‌ای هیجان‌انگیز از دنیای بازی‌های استراتژی – مدیریتی باید به سراغش برود.

ما در ویجیاتو همواره سعی داشته‌ایم که نگاهی متفاوت به دنیای بازی‌های موبایلی داشته باشیم. بازی‌هایی که بارها پتانسیل‌هایشان را برای شگفت‌زده کردنمان ثابت کرده بودند و می‌توانستیم انتظارات بسیار بالایی از این سبک از بازی‌ها داشته باشیم. منتهی در این بین نیز بازی موبایلی Age of Frostfall یکی از آن دسته از بازی‌های استراتژی – مدیریتی موبایلی است که چند هفته‌ای از انتشارش می‌گذرد و در این بین؛ موفق شده تا با نقدها و بازخوردهای بسیار دلگرم‌کننده و دوست داشتنی رو به رو شود و می‌توان از این بازی خارق‌العاده انتظارات بسیار بالایی داشت.

عنوان Age of Frostfall یک بازی استراتژی است که توسط استودیویی به نام Warmest Good Limited برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرده است. Warmest Good Limited هیچ عنوان شناخته‌شده‌ای در دنیای بازی‌های موبایلی ندارد و بازی Age of Frostfall به نوعی جدیدترین و حرفه‌ای‌ترین بازی آن‌هاست که به تازگی نیز منتشر شده است. این بازی یک عنوان فانتزی با المان‌های تخیلی است که در خط داستانی خودش، شما را راهی دنیایی اسرارآمیز و دوست داشتنی می‌کند. دنیایی که در آن؛ سحر و جادو تبدیل به قدرتی برتر شده‌اند.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی PUBG: New State؛ همان فرمول موفقیت‌آمیز همیشگیمیراثی برای یک ماجراجویی بزرگ بازی موبایلی PUBG: New State؛ همان فرمول موفقیت‌آمیز همیشگی

داستان بازی از این قرار است. روزی روزگاری در دل سرزمین‌های سرد شمالی؛ مردمی جنگجو و صلح‌طلب زندگی می‌کردند. سال‌ها بود که این سرزمین غرق در خوشی بود و همه مردم آرامش داشتند. منتهی مانند تمامی قصه‌های دیگر؛ پادشاه مرگ و تاریکی از ناکجاآباد باز می‌گردد و به دنبال خودش؛ قحطی و بیماری را به این سرزمین می‌آورد. آخرین شوالیه‌های بازمانده تصمیم می‌گیرند که تا پای جان از سرزمینشان در مقابل این دیو ترسناک مقابله کنند. منتهی شیاطین بسیار قدرتمندتر از شوالیه‌های شجاع داستان ما هستند و آن‌ها شکست می‌خورند. با ضعیف شدن سربازان و فرار مردم؛ اکنون این شما هستید که باید رهبری معدود افراد باقی مانده را به دست بگیرید و برای نجات سرزمینتان تلاش کنید.

برای اجرای بازی موبایلی Age of Frostfall شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

گیم‌پلی بازی موبایلی Age of Frostfall یکی از برترین چیزهایی است که می‌تواند شما را به آینده بازی‌های استراتژی امیدوار کند. البته اینطور هم نیست که شما صرفا با یک بازی موبایلی ساده رو به رو شده باشید، بلکه این بازی ترکیبی از چندین سبک مختلف است که باعث جذابیت هرچه بیشتر Age of Frostfall شده‌اند. متاسفانه باید توجه داشته باشید که این بازی موبایلی در زمان نگارش این مقاله، صرفا برای پلتفرم موبایل و سیستم عامل اندروید منتشر شده و همانطور که احتمالا اکثر شما حدس زده‌اید، خبری از نسخه iOS این بازی نیست و انتظار می‌رود که در آینده استودیوی Warmest Good Limited این بازی را برای این سیستم عامل نیز منتشر کند.

چیزی‌که باعث تمایز این بازی نسبت به دیگر عناوین استراتژی موبایلی شده، این است که Age of Frostfall ابدا گیم‌پلی مشابهی مانند کلش آف کلنز را ارائه نمی‌کند. اگر پیش‌تر بازی Bad North و یا سری بازی‌های XCOM را تجربه کرده باشید؛ گیم‌پلی این بازی موبایلی نیز برایتان بسیار جذاب خواهد بود. شما در دنیای این بازی با یک عنوان استراتژی – مدیریتی با المان‌های تکتیکال نقش آفرینی رو به رو هستید که خودتان باید آن رهبری تک تک سربازان را به دست بگیرید و از قلعه‌تان در مقابل تهاجم نیروهای دشمن محافظت کنید. منتهی بهتر است توجه باید توجه داشته باشید که هوش مصنوعی بازی حتی در مراحل اولیه نیز بسیار هوشمندانه طراحی شده و شما قطعا با چالش‌های بسیاری رو به رو خواهید بود.

مطلب پیشنهادی:معرفی بازی Crab Game – بازیِ نه چندان مرکب!ساده، رایگان، کم حجم معرفی بازی Crab Game – بازیِ نه چندان مرکب!

گیم‌پلی بازی در ۲ فاز مختلف جریان دارد. اولین قسمت از گیم‌پلی بازی درست جایی است که شما باید با یک بازی استراتژی دست و پنجه نرم کنید و منابع و ساختمان‌های مختلف را ارتقا دهید. دومین قسمت درست در جایی است که شما باید در رو به روی دشمنان بازی قرار بگیرید و آن‌ها را شکست دهید. دشمنان بازی در ۴ موج به شما حمله می‌کنند و به مرور قوی‌تر می‌شوند. نهایتا این المان‌های مولتی‌پلیر بازی است که باعث جذابیت هرچه بیشتر این بازی موبایلی شده‌اند.

بدون شک می‌توان گفت که گرافیک این بازی به نسبت یک بازی مستقل استراتژی موبایلی بسیار دوست داشتنی است. انیمیشن‌های بازی روان و جذاب هستند و همچنین شما حسی آرامش‌بخش از تجربه بازی موبایلی Age of Frostfall خواهید داشت. این بازی به خوبی موفق شده تا تجربه‌ای عامه‌پسند از دنیای بازی‌های موبایلی را به تصویر بکشد و همچنین موسیقی‌متن و جلوه‌های صوتی Age of Frostfall نیز یکی دیگر از چیزهایی هستند که ما را به تجربه این بازی امیدوار می‌کنند.

Age of Frostfall

پیشنهاد می‌شه!

اگر طرفدار بازی‌های استراتژی هستید و دلتان برای یک بازی جذاب موبایلی تنگ شده است، باید به سراغ بازی Age of Frostfall بروید. این بازی یکی از برترین عناوین استراتژی روی پلتفرم موبایل است که به لطف گرافیک دوست داشتنی و گیم‌پلی هیجان‌انگیزی که دارد، می‌تواند گزینه‌ای مطلوب برای طرفداران بازی‌های استراتژی موبایلی باشد.

کپی شد https://vgto.ir/ict
نظرات
4 2 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
دوست داشتید، نظر دهیدx