ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بخش Red Dead Online
اخبار و مقالات

همه چیز درباره نقش‌های تخصصی اضافه شده به بخش Red Dead Online

چند وقتی بود که راک‌استار، توسعه‎‌دهنده بازی Red Dead Redemption 2 قصد داشت از نقش‌های اختصاصی بخش آنلاین رونمایی کند. اکنون این شرکت جزئیاتی درباره این محتوا ارائه داده و از تنوع‌های داستانی و تفاوت‌های ...

مهرشاد مرادزاده
نوشته شده توسط مهرشاد مرادزاده | ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۰

چند وقتی بود که راک‌استار، توسعه‎‌دهنده بازی Red Dead Redemption 2 قصد داشت از نقش‌های اختصاصی بخش آنلاین رونمایی کند. اکنون این شرکت جزئیاتی درباره این محتوا ارائه داده و از تنوع‌های داستانی و تفاوت‌های سه نقش جایزه‌بگیر (Bounty Hunter)، بازرگان (Trader) و کالکتور (Collector) گفته که به بخش Red Dead Online اضافه شده‌اند.

به نقل از گیم‌اینفورمر، این سه نقش که همانند کلاس‌های متفاوت هستند، به بازیکنان اجازه می‌دهند به صورت متمرکزتری درگیر بازی شوند. کاربران از همان ابتدا چنین چیزی را می‌خواستند. بدون در نظر گرفتن نقش متمایزی که انتخاب می‌کنید، به گفته راک‌استار می‌توانید در هر کدام از آن‌ها مزایا و عناصر گیم‌پلی خاصی پیدا کنید. همچنین مجبور به بازی کردن در نقش مشخصی نیز نیستید. با توجه به حس و حال لحظه‌ای خود، این امکان وجود دارد که به صورت همزمان در هر سه کلاس پیش بروید یا فقط تمرکز خود را روی یکی از آن‌ها بگذارید.

نقش جایزه‌بگیر احتمالا تنها کلاس بدون نیاز به توضیح است. بازیکنان با پیدا کردن و گرفتن اهداف متفاوت پول نقد دریافت می‌کنند و این اهداف حتی می‌توانند دوستانتان نیز باشند؛ البته در صورتی که جایزه مشخص شده برای آن‌ها از مرز مشخصی عبور کند. اگر می‌خواهید اهداف خود را زنده بگیرید، طنابی مستحکم‌شده قابل دسترسی خواهد بود. قابل ذکر است که می‌توانید از این طناب برای شکنجه اهدافتان نیز استفاده کنید. همچنین در این کلاس قابلیت‌های پیدا و تعقیب کردن زیادی نیز در دسترس قرار دارند. برای مثال می‌توانید قابلیت دید عقاب (Eagle-Eye) را هنگام دویدن استفاده کنید یا مهارت‌های جدید استفاده نمایشی از تفنگ را به‌ کار بگیرید.

بخش Red Dead Online

بازیکنانی که به دنبال راه قابل‌اعتمادتر و امن‌تری برای پر کردن جیب‌هایشان می‌گردند، می‌توانند نقش بازرگان را امتحان کنند. این نقش در حقیقت همانند کلاس شکارچی و تله‌گذار است و بازیکنان می‌توانند از طریق جمع‌آوری و فروختن گوشت، پوست حیوانات و خز پول دریافت کنند. اگر به خوبی عمل کنید، کمپتان می‌تواند رشد کند و از ارابه‌های مخصوص شکار، سگ‌های نگهبان و جعبه سلاح بهره‌مند شوید.

بخش Red Dead Online

در نهایت، نقش کالکتور برای کسانی مناسب است که می‌خواهند با قوانین خودشان و بدون نگرانی درمورد گرفتن اهداف و پوست کندن حیوانات به گشت و گذار بپردازند. این نقش درمورد پیدا کردن آیتم‌های ارزشمند با استفاده از وسایلی همچون فلزیاب، دوربین‌های دوچشمی تقویت شده و مهارت‌های جدید دیگر است.

بخش Red Dead Online

راک‌استار همچنین اظهار داشت تغییرات دیگری نیز طی این تابستان در بخش Red Dead Online اعمال می‌شوند. بازیکنان دفاعی آسیب کمتری می‌بینند و سیستمی سَبکِ ترجیحی بازی کردن شما را بین حمله‌ای و دفاعی تشخیص می‌دهد تا از همان ابتدا در آن سبک قرار بگیرید. اشیای جدیدی نیز برای جمع‌آوری وجود خواهند داشت؛ مانند دندان طلای اجساد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی