معرفی بازی موبایلی The Girl in the Window؛ تجربه‌ای متفاوت از ژانر وحشت

معرفی بازی موبایلی The Girl in the Window؛ تجربه‌ای متفاوت از ژانر وحشت

شاهکاری دیگر از استودیوی Dark Dome

۱۸ مهر ۱۴۰۱ ذخیره
بدون دیدگاه

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اشاره و کلیک موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی اندرویدی The Girl in the Window همراه ویجیاتو باشید.

امروزه از دنیای بازی‌های مستقل می‌توان به عنوان یکی از برترین چیزهایی یاد کرد که هر گیمری می‌تواند به سراغش بروید. عناوین مستقل شاید در ابتدا چندان طرفداری نداشتند، منتهی با گذشت زمان و افزایش محبوبیت این سبک از بازی‌ها؛ عناوین مستقل نیز توانستند که جایگاه خودشان را به دست بیاورند و تبدیل به یکی از برترین بازی‌هایی شوند که هر کسی می‌تواند به سراغشان برود. چیزی که سبب خلاقانه‌تر و دوست داشتنی‌تر شدن بازی‌های مستقل شده، این است که سازندگان این بازی‌ها ابدا هیچ ترسی از شکست ندارند و بی‌پروا به سراغ بازی‌ها و المان‌هایی می‌روند که می‌توانند شما را شگفت‌زده کنند. خلاقیت المانی مهم در روند ساخت این بازی‌هاست و طبیعتا؛ می‌توان انتظارات بالایی نیز از آن‌ها داشت.

چیزی که درباره بازی‌های اشاره و کلیک باید به آن اشاره کنیم؛ این است که این بازی‌ها معمولا اولین گزینه‌ای نیستند که هرگیمری بخواهد پیش از هرچیزی که به سراغشان برود. منتهی باور کنید که اگر به این بازی‌ها فرصت دهید، این بازی‌ها بسیار هیجان‌انگیز‌تر از چیزهایی خواهند بود که تصورشان را می‌کردید. از طرفی نیز اگر طرفدار بازی‌های سبک اشاره و کلیک باشید؛ هیچ پلتفرمی به اندازه پلتفرم موبایل نمی‌تواند شما را شگفت‌زده کند. این پلتفرم بهشت گمشده افرادی است که به دنیای این بازی‌ها علاقه‌مندند و دوست دارند که سری به دنیای بازی‌های اشاره و کلیک موبایلی نیز بزنند.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Company of Heroes؛ روایت تاریک جنگ جهانی دومجنگ هرگز پاسخی درست برای بقا نبوده بازی موبایلی Company of Heroes؛ روایت تاریک جنگ جهانی دوم

پلتفرم موبایل و بازی‌های آن در طی یک دهه گذشته، دست خوش تغییرات بسیاری شده. اگر شما طرفدار بازی‌های موبایلی هستید، حتما در روند این تغییرات و پیشرفت‌های پلتفرم موبایل بوده‌اید. بازی‌های موبایلی دیگر چندسالی می‌شود که تبدیل به قطبی جدید در صنعت بازی‌سازی شده‌اند و شما نیز باید انتظارات به شدت بالایی از بازی‌های این پلتفرم داشته باشید. بنابراین اگر علاقه‌مند به تجربه دنیای بازی‌های اشاره و کلیک هستید، از شما می‌خواهم که بدون در نظر گرفتن محدودیت‌ها؛ نگاهی به پلتفرم موبایل داشته باشید.

ما تاکنون به سراغ بازی‌های مستقل موبایلی مختلفی رفته‌ایم که هرکدامشان بدون شک تجربیاتی جذاب برایمان بوده‌اند. در بین تمامی بازی‌سازهای موبایلی؛ استودیوی Dark Dome به عنوان یکی از برترین استودیوهای مستقل پلتفرم موبایل محسوب می‌شود که کارنامه به شدت دوست داشتنی در ساخت بازی‌های مستقل ویدیویی دارد. ما پیش‌تر در ویجیاتو به سراغ بازی موبایلی Unwanted Experiment از استودیوی Dark Dome؛ رفته‌ایم؛ منتهی در این مطلب ما قصد داریم که سفرمان را به یکی دیگر از برترین بازی‌های این استودیو به نام The Girl in the Window شروع کنیم و نگاهی به این بازی جذاب داشته باشیم.

The Girl in the Window دومین بازی سرشناس این استودیو است که درست مانند بازی موبایلی Unwanted Experiment؛ داستانی جذاب و گیم‌پلی مبنی بر المان‌های اشاره و کلیک دارد. The Girl in the Window یک بازی جذاب است که داستانی ترسناک دارد و می‌توان از این بازی به عنوان یکی از برترین عناوین سبک ژانر وحشت روی پلتفرم موبایل نیز یاد کرد. گیم‌پلی و المان‌های بازی به شدت هیجان‌انگیز هستند و همه‌چیز دست به دست هم داده است تا بازی موبایلی The Girl in the Window یک بازی به شدت دوست داشتنی باشد.

مطلب پیشنهادی:چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟اجازه ندهید که سرما بلای جانتان شود چرا بازی موبایلی Frozen City جایگزینی عالی برای بازی Frostpunk است؟

یکی از چیزهایی که سبب جذابیت هرچه بیشتر بازی‌های استودیوی Dark Dome نسبت به دیگر بازی‌های ویدیویی پلتفرم موبایل شده؛ توانایی فوق‌العاده این استودیو در روایت بخش داستانی بازی‌هایش است. The Girl in the Window داستان قتلی مرموز را روایت می‌کند که ۲۰ سال پیش از اتفاقات بازی؛ رخ داده است. قتلی که هرگز معمای آن حل نشد و این‌بار این شما هستید که برای پیدا کردن راز این بازی؛ باید به خانه‌ای بروید که ۲۰ سال پیش در آن اتفاقاتی به شدت وحشتناک رخ داده است. مردم محلی و روستاییان؛ شایعات بسیاری درباره این مکان ساخته‌اند و این شمایید که باید حقیقت را پیدا کنید و پرونده این قتل را مجددا در درست بررسی قرار دهید.

بازی موبایلی The Girl in the Window یک عنوان کاملا آفلاین است

چیزی که در تمام این مدت سبب جذابیت دنیای بازی‌های ژانر اشاره و کلیک شده؛ گیم‌پلی آن‌هاست. شما در دنیای این بازی‌ها می‌توانید با المان‌های مختلف تعامل داشته باشید و تقریبا با تمام چیزهایی که در دنیای بازی حضور دارند؛ ارتباط بگیرید. The Girl in the Window سعی می‌کند که با استفاده از پازل‌های سرگرم‌کننده و المان‌های معمایی؛ تجربه‌ای یک بازی موبایلی خوب را برایتان به ارمغان بیاورد. البته نمی‌توان اذعان داشت که این بازی صرفا یک بازی پازلی است؛ اما به هرحال؛ The Girl in the Window به خوبی از پس ماموریتی که داشته است، برآمده.

اولین چیزی‌که به محض تجربه این بازی موبایلی متوجه آن خواهید شد، این است که این بازی به طرز دوست داشتنی سعی می‌کند که شما را بترساند. البته اگر شما نیز چندان طرفدار بازی‌های ژانر وحشت نباشید، بازهم این بازی گزینه جذابی برایتان است. زیراکه المان‌های ترسناک بازی موبایلی The Girl in the Window بیش از هرچیزی صرفا چاشنی جذاب‌تر شدن بازی هستند و شما نباید ابدا خودتان را برای رو به رو شدن با یک بازی ترسناک آمده کنید.

مطلب پیشنهادی:با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شویدعشق و شرافت، مهم‌ترین ثروت شماست با جایگزین موبایلی بازی Ghost of Tsushima آشنا شوید

خبر خوب دیگر درباره این بازی موبایلی این است که The Girl in the Window یک بازی تماما آفلاین است و شما لازم نیست که نگرانی خاصی از بابت این بازی داشته باشید. خط داستانی در این بازی بسیار مهم است و شما مانند دیگر بازی‌ها باید تمام اتاق‌های بازی را بگردید تا سر از ماجرای بازی The Girl in the Window در بیاورید. نهایتا باید گفت که اگرچه The Girl in the Window ممکن است که یک بازی ساده بنظر برسد، اما این بازی بقدری پتانسیل دارد که بخواهید تجربه‌اش کنید.

اولین چیزی که به محض تجربه این بازی شما را شگفت‌زده خواهد کرد، گرافیک مینیمال آن است. بازی در اتمسفری دارک و تاریک روایت می‌شود و همین موضوع تبدیل به برگ برنده The Girl in the Window شده است. زیراکه شما با خط داستانی این بازی ارتباط بیشتری خواهید گرفت و بازی حسی به مراتب بهتر خواهد داشت. موسیقی‌متن بازی نیز دومین دلیل محکمی است که شما را به تجربه این بازی وسوسه می‌کند. این بازی موبایلی خیلی خوب می‌داند که چگونه باید دوست داشتنی باشد و طبیعتا هیچ ترسی از شکست نیز؛ ندارد.

The Girl in the Window

پیشنهاد می‌شه!

بازی‌های اشاره و کلیک در دنیای پلتفرم موبایل بسیار دوست داشتنی هستند و طرفداران خاص خودشان را نیز دارند. در بین تمامی این سال‌ها استودیوهای موبایلی مختلفی به سراغ این سبک از بازی‌ها رفته‌اند که استودیوی Dark Dome نیز دقیقا جزو همان‌‌‌هاست! بازی موبایلی The Girl in the Window دومین بازی حرفه‌ای این استودیو محسوب می‌شود که به خوبی توانسته است که با ترکیب المان‌های ژانر وحشت؛ پازل و نهایتا مکانیزم‌های اشاره و کلیک؛ یک بازی جذاب باشد. منتهی چیزی‌که باید به آن توجه کنید، این است که این بازی صرفا برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و زمان نگارش این مقاله، خبری از نسخه iOS این بازی نیست.

The Girl in the Window
The Girl in the Window
  • سازنده Dark Dome
  • سیستم‌عامل اندروید
  • ژانراشاره و کلیکپازلمعمایی
  • حجم130 مگابایت
کپی شد https://vgto.ir/itn
نظرات
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
0 دیدگاه
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x