ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Marvel’s Midnight Suns
اخبار و مقالات

جزئیاتی تازه از سیزن پس Marvel’s Midnight Suns اعلام شد

با اعلام رسمی، خریداران سیزن پس بازی Marvel’s Midnight Suns می‌توانند انتظار افزوده شدن چندین شخصیت و قهرمان جدید درکنار ماموریت‌های تازه را داشته باشند. به نظر می‌رسد تیم سازنده این عنوان یعنی استودیو Firaxis ...

شروین ژاوه
نوشته شده توسط شروین ژاوه | ۵ آبان ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۰

با اعلام رسمی، خریداران سیزن پس بازی Marvel’s Midnight Suns می‌توانند انتظار افزوده شدن چندین شخصیت و قهرمان جدید درکنار ماموریت‌های تازه را داشته باشند.

به نظر می‌رسد تیم سازنده این عنوان یعنی استودیو Firaxis قصد دارد پس از عرضه بازی، به پشتیبانی از آن ادامه داده و محتوای تازه‌ای را برای آن منتشر کند.

مطلب پیشنهادی
به کمک نیاز دارید؟ سری به این پاسخ‌ها بزنید!
جواب بازی آمیرزا | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۲۸۰۰

این محتوا شامل شخصیت‌های جدیدی مثل موربیوس، ددپول، ونوم و استورم می‌شود که پس از عرضه به میدنایت سانز افزوده خواهند شد. درکنار این قهرمانان و مهارت‌های جدیدشان، هر یک از چهار بسته الحاقی که در سیزن پس وجود دارد شامل ماموریت‌های داستانی جدید، ارتقاهای تازه برای پایگاه اصلی و پوسته‌ها و اقلام تزئینی جدید نیز می‌شود.

علاوه‌بر موارد فوق، این سیزن پس شامل محتوایی با عنوان Legendary Premium Pack می‌شود که در آن اقلامی همچون اسکین ۱۶۰۲ شخصیت Blade، پوسته Future Soldier برای کاپیتان آمریکا، شوالیه آهنی برای آیرون من و Demon Spider برای مرد عنکبوتی وجود دارد. در ادامه می‌توانید فهرست کامل محتوای چهار بسته الحاقی بازی را مشاهده کنید:

Marvel’s Midnight Suns
  • بسته شماره ۱: افزوده شدن ددپول (Deadpool) یکی از دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های دنیای مارول.
  • بسته شماره ۲: افزوده شدن ونوم (Venom) یکی از دشمنان مرد عنکبوتی و همچنین یکی از دشمنان خط داستانی که به واسطه این بسته الحاقی قابل بازی می‌شود.
  • بسته شماره ۳: افزوده شدن موربیوس (Morbius) یکی از شخصیت‌های اصلی کامیک بوک میدنایت سانز (Midnight Sons).
  • بسته شماره ۴: افزوده شدن استورم (Storm) یکی از اعضای قدرتمند گروه ایکس من که در ایجاد باد، رعد و برق، باران و سایر حالت‌های آب و هوایی مهارت دارد.

در اخبار مشابه خواندیم که برای اتمام این اثر، به چیزی حدود ۵۰ ساعت زمان نیاز دارید. بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پی سی منتشر می‌شود. همچنین نسخه پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ هم دیرتر عرضه خواهد شد.


تماشا کنید: بازی‌های ویدیویی ما را خشن می‌کنند؟

تماشا در کانال یوتیوب ویجیاتو پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی