ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Redfall
اخبار و گزارش‌ها

شایعه: نسخه بتای بازی Redfall به زودی منتشر می‌شود

ردفال (Redfall) یکی از بازی های انحصاری مورد انتظار ایکس باکس است که به نظر می‌رسد در آینده نزدیک می‌توانید به نسخه بتای آن دسترسی پیدا کنید.  امروزه بیشتر بازی‌های چند نفره یک نسخه بتا ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۰

ردفال (Redfall) یکی از بازی های انحصاری مورد انتظار ایکس باکس است که به نظر می‌رسد در آینده نزدیک می‌توانید به نسخه بتای آن دسترسی پیدا کنید. 

امروزه بیشتر بازی‌های چند نفره یک نسخه بتا دارند و به همین خاطر این موضوع برای Redfall هم چندان عجیب و دور از انتظار نیست. استودیو آرکین می‌تواند با استفاده از تست بتا و بازخوردهای بازیکنان بسیاری از مشکلات و باگ‌های بازی را برطرف کند و تجربه نسخه نهایی ردفال را به صورت کلی بهبود ببخشد. 

مطلب پیشنهادی
زمین کاملا هم یک بیابون بی آب و علف نیست
۵ مکان‌ مهم کره زمین در استارفیلد و نحوه پیدا کردنشان

در واقع یک توافق‌نامه مجوز کاربر نهایی (end-user license agreement) در استیم به بتای بازی Redfall اشاره کرده است. در این توافق‌نامه ذکر شده هیچ ضمانتی در صورت خرابی کامل بازی و برای دسترسی دائمی وجود ندارد. بتسدا درخواست سکوت از همه شرکت کنندگان در بتا را دارد تا در زمان مناسبی به آن‌ها اجازه انتشار داده شود. 

بازی Redfall

در بازی Redfall بازیکنان مقابل خون‌آشام‌هایی قرار می‌گیرند که شهر جزیره‌ای ردفال را تسخیر کرده‌اند. شما از طریق کاتسین‌ها قرار است بیشتر با چهار شخصیت بازی آشنا شوید. داستان بازی نیز از دید شخصیتی که انتخاب کرده‌اید روایت می‌شود و ترکیب مختلف دو شخصیت می‌تواند روی روایت داستان تاثیرگذار باشد. 

Redfall در نیمه اول سال ۲۰۲۳ برای پی‌سی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. هنوز تاریخ آغاز بتای ردفال مشخص نشده و احتمالا چند ماه زودتر از انتشار نهایی بازی در دسترس قرار می‌گیرد.

مطلب پیشنهادی
این موارد را حتما به خاطر بسپارید تا تجربه بهتری داشته باشید
۲۳ نکته که باید قبل از شروع استارفیلد بدانید

بازی کردن تو چین چه شکلیه؟

تماشا در کانال یوتیوب ویجیاتو پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی