ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Spider Man 2
اخبار و مقالات

صداپیشه هری آزبورن در Spider Man 2 تغییر کرد

طرفداران بی صبرانه منتظر عرضه Spider Man 2 در سال ۲۰۲۳ هستند و کمبود اخبار پیرامون این عنوان، آن‌ها را نگران این مورد می‌کند که بازی احتمالاً تاخیر خورده است. افرادی که «خدای جنگ رگناروک» ...

شروین ژاوه
نوشته شده توسط شروین ژاوه | ۲۷ آبان ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۰

طرفداران بی صبرانه منتظر عرضه Spider Man 2 در سال ۲۰۲۳ هستند و کمبود اخبار پیرامون این عنوان، آن‌ها را نگران این مورد می‌کند که بازی احتمالاً تاخیر خورده است.

افرادی که «خدای جنگ رگناروک» را تجربه می‌کنند، با Scott Porter آشنا هستند. شخصی که صدای خود را به هایمدال قرض داده، پیش‌تر در Marvel’s Spider-Man به عنوان هری آزبورن (Harry Osborn) دوست صمیمی پیتر پارکر صداپیشگی کرده بود.

مطلب پیشنهادی
بهای قهرمان بودن
نقد انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی

اما ظاهراً به نظر می‌رسد این هنرمند در دنباله مرد عنکبوتی حضور نداشته باشد و استودیوی اینسامنیاک (Insomniac) به دنبال فردی دیگر برای این نقش رفته است. این اطلاعات هنگامی فاش شد که یکی از طرفداران اسکات پورتر از اشتیاق خود نسبت به شنیدن دوباره‌ی صدای این هنرمند در اسپایدرمن ۲ گفته بود و پورتر نیز در پاسخ به او اذعان داشت که اینسامنیاک برای ایفای نقش آزبورن با او تماس نگرفته است.

Spider Man 2

گرچه این توییت سریعاً حذف شد، اما به نظر می‌رسد که استودیو قصد داشت این مورد را در آینده به طور رسمی اعلام کند. پورتر در ادامه افزود که تیم توسعه به دنبال به تصویر کشیدن جلوه‌ای کاملاً واقع گرایانه بود و تفاوت سنی زیاد او با هری آزبورن باعث این تصمیم شده است. اگر این اطلاعات صحت داشته باشند، به نظر می‌رسد استودیو همان مسیری را دنبال می‌کند که برای تغییر چهره پیتر پارکر در ریمستر مرد عنکبوتی دنبال کرده بود.

این مسئله، مشکل بزرگی به نظر نمی‌رسد؛ چرا که در نسخه اول ما تنها صدای این شخصیت را شنیدیم اما ظاهراً در نسخه دوم شاهد حضور او روی صحنه خواهیم بود و از این رو، اینسامنیاک به دنبال بازیگران مناسب برای ایفای نقش می‌گردد. بازی Spider Man 2 در سال ۲۰۲۳ به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ عرضه می‌شود.

مطلب پیشنهادی
تماشا کنید
داستان کامل بازی Marvel’s Spider-Man 2

بازی کردن تو چین چه شکلیه؟

تماشا در کانال یوتیوب ویجیاتو پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی