برنامه‌های مراسم افتتاحیه رویداد گیمزکام ۲۰۱۹ اعلام شد

منتظر یک نمایش اختصاصی از Death Stranding باشید

۰

تنها ۱۳ روز تا آغاز برگزاری گیمزکام ۲۰۱۹ زمان باقی مانده و همه مشغول آماده کردن خودشان هستند؛ طرفداران خود را آماده می‌کنند تا خبرهای بیشتری از بازی‌های مورد علاقه‌شان بشنوند و فعالان صنعت گیم نیز در تلاشند تا حضورشان در بزرگ‌ترین رویداد گیمینگ جهان بی‌نقص باشد. گیمرکام امسال با یک مراسم زنده آغاز می‌شود که در آن بیش از ۱۵ شرکت مختلف از جمله استودیو ایکس باکس گیم و بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی حضور دارند. همچنین تا به این لحظه حضور یک بازی در مراسم افتتاحیه تایید شده که آن هم Death Stranding بوده است.

جف کیلی، مجری گیمزکام ۲۰۱۹، از برنامه‌های مراسم افتتاحیه این رویداد که در تاریخ ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد ماه) برگزار می‌شود رونمایی کرد. طبق لیستی که او از طریق حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرده، در مراسم افتتاحیه توسعه دهندگان مختلف به روی صحنه آمده و درباره محصول رو به انتشارشان صحبت خواهند کرد. یکی از این توسعه دهندگان هیدئو کوجیما است که در حال حاضر روی بازی Death Stranding کار می‌کند. این مراسم زنده در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود و قرار است به هشت زبان متفاوت استریم شود تا علاقه مندان در سرتاسر جهان مشکلی برای تماشای آن و فهم صحبت‌ها نداشته باشند.

گیمزکام ۲۰۱۹

طبق صحبت‌های جف کیلی، حضور هیدئو کوجیما در برنامه شب افتتاحیه تنها به صحبت درباره ساخته جدیدش خلاصه نمی‌شود و این بازیساز ژاپنی قصد دارد تا ویدیوی جدیدی را از Death Stranding به اشتراک بگذارد. در ضمن، لیست شرکت‌های حاضر در مراسم افتتاحیه در تصویر قرار داده شده که در حال حاضر تعدادشان به ۱۶ عدد می‌رسد. در پایان لیست به این نکته اشاره شده که لیست حاضران به همین شرکت‌ها خلاصه نمی‌شود و احتمالاً در آینده‌ نزدیک شاهد انتشار اسامی بیشتری خواهیم بود.

مجری گیمزکام ۲۰۱۹ همچنین تایید کرد روال استریم برنامه‌‌های مراسم افتتاحیه همانند سال‌های گذشته خواهد بود و استریمرهای معروف می‌توانند از طریق توییچ با برگزارکنندگان گیمزکام همکاری داشته باشند. در نتیجه، اگر استریمر مورد علاقه‌تان در توییچ فعالیت می‌کند، می‌توانید برنامه‌‌های مراسم افتتاحیه را از طریق کانال او مشاهده کنید.

حضور بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی احتمالاً یکی از مهم‌ترین اتفاقات گیمزکام ۲۰۱۹ خواهد بود. سونی در E۳ امسال حضور نداشت و بسیاری امید دارند تا چشم بادامی‌ها در جریان رویداد پیش رو خبرهای مهم بسیاری را با طرفداران خود به اشتراک بگذارد؛ امیدی که با تایید حضور هیدئو کوجیما و یک نمایش اختصاصی از Death Stranding بیشتر از قبل شده است.

همان‌طور که پیش از این اعلام شد، مراسم افتتاحیه گیمزکام در تاریخ ۱۹ آگوست برگزار می‌شود اما خود رویداد از فردای آن شب کار خود را آغاز می‌کند. این رویداد ۵ روزه در تاریخ ۲۴ آگوست (۲ شهریور ماه) به پایان می‌رسد.

.کپی شد https://vgto.ir/m2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...