ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم سیاره میمون‌ها - Thumbnail
اخبار و گزارش‌ها

دیزنی قصد ساخت فیلم‌های بیش‌تری از سیاره میمون‌ها دارد

طبق اخباری که به گوش می‌رسد، کمپانی دیزنی قصد دارد باز هم به ساخت فیلم‌های جدیدی از دنیای سیاره میمون‌ها ادامه دهد. طی چند سال گذشته دیزنی با خرید شرکت‌های فیلم‌سازی مانند لوکاس‌فیلم و مارول، ...

محمدرضا صفری
نوشته شده توسط محمدرضا صفری | ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۲

طبق اخباری که به گوش می‌رسد، کمپانی دیزنی قصد دارد باز هم به ساخت فیلم‌های جدیدی از دنیای سیاره میمون‌ها ادامه دهد. طی چند سال گذشته دیزنی با خرید شرکت‌های فیلم‌سازی مانند لوکاس‌فیلم و مارول، تبدیل به یکی از قطب‌های قدرت در سینمای جهان شده است. ولی به نظر می‌رسد که سری فیلم‌های استار وارز و ابرقهرمانی مارول برای این شرکت کافی نیستند، برای همین دیزنی امسال دست به خرید کمپانی فاکس قرن 20ام نیز زد.

بعد از به دست آوردن کمپانی فاکس قرن 20ام، دیزنی حقوق فیلم‌های محبوبی مثل آواتار، جان سخت و بیگانه را نیز مال خود کرد. به خاطر این خرید هم حالا مارول استودیوز می‌تواند شخصیت‌هایی همچون فنتستیک فور و ایکس-من را در دنیای سینمایی خود استفاده کند.

دیزنی حتی حقوق مربوط به سری فیلم‌های سیاره میمون‌ها را هم در دست دارد که از سال 1968 با فیلمی به بازیگری چارلتون هستون آغاز به کار کردند. چندین فیلم دیگر از سیاره میمون‌ها خلق شدند که شامل یک ریبوت به دست تیم برتون و یک سگانه جدید می‌شود. آخرین فیلمی که از این دنیا دیدیم، جنگ سیاره میمون‌ها بود که در سال 2017 اکران شد. حال به نظر دیزنی قصد دارد این سری فیلم‌ها را ادامه دهد.

دیزنی می‌خواهد برنامه‌ریزی‌های مربوط به بخش فاکس را اساساً تغییر دهد که یعنی فیلم‌های بیش‌تری از سیاره میمون‌ها ساخته خواهند شد. باب ایگر، مدیر عامل کمپانی دیزنی، در مورد بخش فیلم‌سازی فاکس بیان کرده که: «مسیر جدیدی را پیش می‌گیرد، با فهرستی کاملاً جدید از توسعه‌ها که روی دارایی‌های خاصی تمرکز می‌کند.»

فیلم سیاره میمون‌ها

با وجود این که بسیاری از فیلم‌هایی که قرار بود کمپانی فاکس روی آن‌ها کار کند، رها شده‌اند ولی تأیید شده که سیاره میمون‌ها تحت نظر دیزنی به حیات خود ادامه می‌دهد. دیزنی قبلاً هم اعلام کرده بود قصد ساخت ادامه سیاره میمون‌ها را دارد و به نظر تا به حال به حرف خود پایبند بوده است.

این اخبار در حالی شنیده می‌شود که به تازگی اعلام شده بسیاری از آثار کمپانی فاکس قرن 20ام برای سرویس استریم دیزنی، که با نام دیزنی پلاس شناخته می‌شود، بازسازی می‌شوند. از بین این آثار می‌توان به خاطرات یک بچه چلمن، دوجینش ارزان‌تر است، شب در موزه و همین طور تنها در خانه اشاره کرد. دیزنی پلاس حتی آثار جدیدی از دنیای استار وارز و مارول را نیز شامل می‌شود؛ مثل ماندالورین و فالکون و سرباز زمستان.

تعداد زیاد آثار اعلام شده برای دیزنی پلاس توجه‌های زیادی را به خود جلب کرده اما ادامه سری فیلم‌های سیاره میمون‌ها بر روی پرده‌ها سینما هم حرکت خوبی برای دیزنی خواهد بود. هنوز کاملاً مشخص نیست که آیا دیزنی قصد دارد این سری فیلم‌ها را دوباره ریبوت کند یا دنباله‌ای برای جنگ سیاره میمون‌ها در نظر دارد اما بدون شک با ادامه این سری فیلم‌ها می‌تواند موفقیت‌ها و به خصوص سودآوری‌های بیش‌تری را برای خود محیا کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی