مد بتل رویال ظاهراً پس از عرضه به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه می‌شود

نخستین جزئیات از Call of Duty 2020 لو رفت

0

طی هفته‌های گذشته، گمانه‌ زنی‌های بسیاری درباره وجود یا عدم وجود مد بتل رویال در بازی Call of Duty: Modern Warfare به وجود آمد. در این میان، سازندگان نیز پاسخ‌های ضد و نقیضی ارائه کردند تا تنور شایعه‌ها و گزارش‌های مختلف همچنان داغ بماند. حال اطلاعات جدیدی از یک منبع قابل اعتماد منتشر شده که ادعا می‌کند جدیدترین نسخه سری کال آو دیوتی دارای مد بتل رویال خواهد بود.

یک یوتیوبر با نام The Long Sensation با انتشار یک توییت ادعا کرد اگرچه مدل بتل رویال از لحاظ محتوا به بازی Call of Duty: Modern Warfare مرتبط خواهد بود اما یک بسته مستقل بوده و به‌صورت رایگان منتشر می‌شود. به بیان دیگر، کاربران بدون نیاز به خرید Modern Warfare می‌توانند در مد بتل رویال به رقابت با دیگران بپردازند. این یوتیوبر همچنین ادعا کرد مدل بتل رویال در زمان عرضه در دسترس نیست و اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare

به سه دلیل، احتمال اینکه ادعاهای The Long Sensation درست باشند بالاست؛ طبق شایعاتی که در گذشته شنیده بودیم، اکتیویژن قصد داشت تا یکی از بخش‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare را به صورت‌ رایگان (Free-to-Play) در دسترس تمامی علاقه مندان قرار دهد. همچنین نباید فراموش کرد The Long Sensation پیش از معرفی نسخه جدید سری کال آو دیوتی، نام آن را فاش کرده بود.

دلیل سوم و پایانی، برنامه‌های اینفینیتی وارد است؛ این استودیو اعلام کرده بود تمرکز آن‌ها روی سه بخش اصلی، یعنی کمپین، مدهای چندنفره و Spec-Ops قرار دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان اینطور حدس زد که مراحل اصلی توسعه مد بتل رویال احتمالاً پس از اتمام بازی اصلی آغاز می‌شود. بنابراین، باید تا سال ۲۰۲۰ صبر کنیم. جدا از این موارد، چیز دیگری درباره مد بتل رویال از جمله تعداد کاربران حاضر در یک رقابت و اندازه نقشه نمی‌دانیم.

طبق روال کاری اکتیویژن، نسخه بعدی سری کال آو دیوتی باید بر عهده استودیو اسلج‌همر گیمز باشد اما در اتفاقی غیر منتظره، این وظیفه بر دوش استودیو تری‌آرک قرار گرفت. شایعات قبلی از ساخت Call of Duty: Black Ops V خبر می‌دادند اما The Long Sensation در با انتشار توییتر دیگری ادعا کرد اعضای استودیو تری‌آرک از نسخه جدید به عنوان Call of Duty: Black Ops یاد می‌کنند. با توجه به این موضوع، احتمالاً  باید منتظر ریبوت سری بلک آپس باشیم.

این یوتیوبر گفت داستان Call of Duty: Black Ops طی بیش از چهل سال جریان داشته و به جنگ‌های کره (بین کره جنوبی و کره شمالی) و ویتنام می‌پردارد. جنگ‌ سرد نیز یکی از مضامین اصلی داستان خواهد بود. در ضمن، استودیو تری‌آرک قصد دارد تا داستان نسخه جدید بی‌پرواتر و هولناک‌تر از Modern Warfare باشد.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

.کپی شد https://vgto.ir/n2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...