ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Redfall
اخبار و مقالات

شایعه: Redfall در نیمه اول ۲۰۲۳ منتشر می‌شود

در چند وقت اخیر شایعات زیادی پیرامون تاریخ عرضه Redfall جدیدترین بازی انحصاری ایکس باکس که توسط استودیو Arkane ساخته می‌شود شنیدیم. به طور مثال چند وقت پیش صحبت از تاخیر خوردن فرایند توسعه بازی ...

شروین ژاوه
نوشته شده توسط شروین ژاوه | ۱۰ دی ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۹

در چند وقت اخیر شایعات زیادی پیرامون تاریخ عرضه Redfall جدیدترین بازی انحصاری ایکس باکس که توسط استودیو Arkane ساخته می‌شود شنیدیم.

به طور مثال چند وقت پیش صحبت از تاخیر خوردن فرایند توسعه بازی به صورت داخلی شده بود و از طرفی دیگر به دلیل سکوت مایکروسافت و عدم حضور پررنگ در سال ۲۰۲۲، طرفداران برای دیدن آثار مختلف این شرکت به طور کلی امید خود را از دست داده بودند.

حال طبق ادعای جز کوردن (Jez Corden) سردبیر ویندوز سنترال، به نظر می‌رسد مایکروسافت و آرکین بازه زمانی May سال ۲۰۲۳ را برای انتشار ردفال در نظر گرفته‌اند. این اخبار توسط منابع رسانه یاد شده منتشر شده است و احتمالاً هفته اول May (اردیبهشت ۱۴۰۲) نیز تاریخ دقیق عرضه بازی باشد.

Redfall

این شایعات بار نخست از آن جایی شروع شد که Okami13 ادعا کرد بازی در اوایل اردیبهشت ماه سال آینده منتشر خواهد شد و ظاهراً با گفته‌های منابع مختلف این رسانه نیز مطابقت داشته است. همچنین به نظر می‌رسد مشابه نسخه پریمیوم Forza Horizon 5، یک دوره دسترسی زودهنگام (Early Access) نیز برای ردفال درنظر گرفته شده است و احتمالاً به افرادی که نسخه ویژه آن را تهیه کنند اهدا می‌شود.

ردفال یک بازی اکشن جهان باز است که بازیکنان می‌توانند به صورت تک نفره یا در کنار دوستان خود به صورت کوآپ چهارنفره آن را تجربه کنند. این اثر دارای شخصیت‌های متنوع با قدرت‌های گوناگون بوده و به نظر می‌رسد تجربه بازی با هر یک از این شخصیت‌ها متفاوت خواهد بود. در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش برود، باید منتظر عرضه Redfall به صورت انحصاری برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی در اردیبهشت ۱۴۰۲ باشیم.


کنسول های بازی قراره از بین برن!

تماشا از یوتیوب ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی