Children of Morta همزمان با عرضه جهانی به فروشگاه هیولا خواهد آمد

منتظر اضافه شدن زبان فارسی باشید

۱

امیرحسین فصیحی مدیرعامل شرکت فن‌افزار در توییتر اعلام کرد که بازی «فرزندان مورتا» در زمان انتشار جهانی، روی فروشگاه هیولا نیز عرضه خواهد شد.

البته در زمان انتشار، زبان فارسی برای بازی در دسترس نخواهد بود و به وسیله یک به‌روزرسانی به فرزندان مورتا اضافه خواهد شد.  فصیحی درباره این موضوع می‌گوید: «می‌خواهیم کار با کیفیتی در زمینه فارسی انجام بدیم و فعلا متاسفانه به عرضه اول نرسیدیم.»

داستان Children of Morta در مورد خانواده برگسن‌هاست. خانواده‌ای کمابیش شلوغ که وظیفه محافظت از سرزمین «رئا» را در برابر نیرویی اهریمنی و فاسد برعهده دارد و این وظیفه مستقیماً توسط ایزدبانوی «رئا» به آن‌ها محول شده است. سبک بازی روگ‌لایک (یا به صورت خاص روگ‌لایت که زیرشاخه‌ای از روگ‌لایک به حساب می‌آید) است.

خانواده برگسن‌ از اعضای گوناگونی تشکیل شده. مادربزرگ مارگارت را داریم که بزرگ خانواده است و پیشگو، دو پسرش، بن آهنگر و جان جنگجو، همسر جان و فرزندانش مارک، لیندا، کوین، مارک و لوسی. تمام اعضای خانواده داستان و اهداف خاص خود را دارند که روایت آن‌ها برعهده راوی بازیست و زیبایی داستان‌سرایی، در پیوستگی آن با گیم‌پلی و گرافیک آشکار می‌شود.

پیش از این هم مشخص شده بود که فرزندان مورتا در تاریخ ۳ سپتامبر معادل با ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ از طریق پلتفرم استیم برای پی سی منتشر خواهد شد و پس از آن پانزدهم اکتبر یا همان ۲۳ مهر ماه سال جاری برای کنسول‌های بازی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. برای تماشای جدیدترین ترلیر منتشر شده از این بازی هم می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/nv

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
parsa4523 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
parsa4523
کاربر
parsa4523

نیاز به وجود این مارکت های ایرانی برای pc واقعا احساس می شد. انتشار روی steam برای خیلی از بازی ساز های ایرانی سختی های خودش رو داره. پیدا کردن یک ناشر درست و حسابی هم تو ایران واقعا سخته و اکثرا سود های زیادی طلب می کنن. یادمه قبل از این مارکت ها ، یکی دو سال بعد از عرضه بازی ارتش های فرازمینی تصمیم گرفتم تجربش کنم و به دلیل زمان زیادی که از عرضه ی بازی می گذشت تو شهر نتونستم پیداش کنم همچنین امکان خرید دیجیتالی بازی هم وجود نداشت و تنها می شد دیسک بازی… ادامه مطلب »

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...