ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی Redfall
اخبار و مقالات

تاریخ عرضه بازی Redfall لو رفت

در هفته‌های گذشته جزئیات زیادی از بازی ردفال (Redfall) منتشر شده و اکنون به نظر می‌رسد که تاریخ عرضه آن نیز لو رفته باشد. بنابر گزارش یک منبع داخلی بازی ردفال در تاریخ ۲ می ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۴ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

در هفته‌های گذشته جزئیات زیادی از بازی ردفال (Redfall) منتشر شده و اکنون به نظر می‌رسد که تاریخ عرضه آن نیز لو رفته باشد.

بنابر گزارش یک منبع داخلی بازی ردفال در تاریخ ۲ می ۲۰۲۳ (۱۲ اردیبهشت) به بازار منتشر می‌شود. نکته مهم این است که شایعات پیشین نیز به عرضه در همین ماه اشاره داشتند که ادعای این منبع داخلی را محکم‌تر می‌کند. این خبر را لیکری به نام eXtas1s اعلام کرده، فردی که پیش از این ساخت بازی Overdose توسط کوجیما را لو داده بود.

مطلب پیشنهادی
اقتصادی ولی باکیفیت!
راهنمای خرید بهترین هدست گیمینگ تا ۱ میلیون

همچنین یک منبع دیگر به اسم برد سمز (Brad Sams) نیز به صورت غیرمستقیم این ادعا را تایید می‌کند. احتمالا ده روز دیگر با رویداد Developer Direct مایکروسافت به صورت رسمی از تاریخ عرضه ردفال رونمایی خواهد کرد. این رویداد در تاریخ ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) برگزار می‌شود و حضور Minecraft Legends و Forza Motorsport نیز در آن تایید شده است.

بازی Redfall

در بازی Redfall بازیکنان مقابل خون‌آشام‌هایی قرار می‌گیرند که شهر جزیره‌ای ردفال را تسخیر کرده‌اند. شما از طریق کاتسین‌ها قرار است بیشتر با چهار شخصیت بازی آشنا شوید. داستان بازی نیز از دید شخصیتی که انتخاب کرده‌اید روایت می‌شود و ترکیب مختلف دو شخصیت می‌تواند روی روایت داستان تاثیرگذار باشد. 

Redfall در نیمه اول سال ۲۰۲۳ برای پی‌سی و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.


داستان جذاب تولد پلی استیشن

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی