رایان رینولدز از دلیلش برای حضور در فیلم Detective Pikachu می‌گوید

اثری که چندان با حال و هوای فیلم‌های قبلی رینولدز تناسب نداشته است

۰

نخستین فیلم سینمایی لایو اکشن نینتندو با نام Detective Pikachu از ماه مه در سراسر جهان به اکران درآمد و توانست به اثری بسیار موفق تبدیل شود. این فیلم در مدت زمان اکرانش مجموعاً ۴۳۶ میلیون دلار فروخت و با کنار زدن آثاری همچون Rampage و Warcraft به پرفروش‌ترین فیلم گیمی تاریخ تبدیل شد. رایان رینولدز از بازیگران اصلی این فیلم فانتزی و رازآلود بوده که در یک فایل صوتی به صحبت درباره دلیل حضور خود در آن پرداخت.

فیلم Detective Pikachu که براساس یک بازی ویدیویی به همین ساخته شده، روایتگر داستان نوجوانی با نام تیم گودمن (با نقش آفرینی جاستیس اسمیت) است که قصد دارد راز مرگ هری، پدرش را کشف کند. در این ماجراجویی خطرناک، شخصیت‌های دیگری از جمله یک پیکاچو (با صداپیشگی رایان رینولدز)، یک خبرنگار جوان با نام لوسی ( با نقش آفرینی کاترین نیوتون) و یک سایداک او را همراهی می‌کنند؛ ماجراجویی که می‌تواند سرنوشت رایم سیتی را برای همیشه تغییر دهد.

این فیلم لایو اکشن به‌خاطر جلوه‌های ویژه و داستانش مورد توجه قرار گرفت و بسیاری را بر آن داشت که احتمالاً شاهد ساخت دنباله‌ای خواهیم بود. حتی گمانه‌ زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه احتمال ساخت یک دنیای سینمایی براساس پوکی‌مان‌ها وجود دارد. معرفی اولیه فیلم Detective Pikachu به دو دلیل آن‌طور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفت.

رایان رینولدز

اولین دلیل این بود که Detective Pikachu به عنوان یک اسپین‌آف برای سری پوکی‌مان معرفی شده بود. دومین و صد البته مهم‌ترین دلیل، پیشینه شرکت‌ها در ساخت اقتباس سینمایی از بازی‌های ویدیویی بود. حتی خبر اضافه شدن رایان رینولدز به لیست بازیگران نیز نتوانست شرایط را تغییر دهد و بسیاری این انتخاب را نامناسب می‌دانستند. اما انتشار اولین تریلر فیلم و صداپیشگی عالی رینولدز به عنوان پیکاچو شرایط را تا حدودی بهتر کرد.

در فایل صوتی Detective Pikachu که دست اندرکاران فیلم به صحبت می‌پردازند، رایان رینولدز از فرزندانش به عنوان دلیل اصلی خود برای حضور در این اثر یاد کرد. همان‌طور که می‌دانید، تعداد قابل توجهی از فیلم‌های رینولدز برای افراد کم سن و سال مناسب نیستند: «خیلی دوست داشتم در فیلمی نقش آفرینی کنم که کودکانم عاشقش شوند. تعداد فیلم‌های من که درجه سنی زیرا ۱۷ سال دریافت می‌کنند زیاد نیستند. برای من، این یک اتفاق بزرگ بود.» این بازیگر کانادایی در حال حاضر دو کودک ۳ و ۵ ساله دارد و سومی هم در راه است.

فیلم Detective Pikachu از آن دسته آثاری است که توانست در جلب نظر مخاطبان کودک و بزرگسال موفق عمل کند. این اتفاق دو نتیجه داشته است: نخست به افرادی که نسبت به موفقیت فیلم شک داشتند اثبات کرد اشتباه‌ می‌کردند؛ دوم اینکه احتمالاً باعث می‌شود تا بار دیگر تمایل فیلمسازان برای ساخت اقتباس‌های سینمایی از بازی‌های ویدیویی افزایش یابد.

تازه‌ترین فیلم سینمایی که براساس یک بازی‌ ویدیویی ساخته می‌شود، Sonic the Hedgehog است. نخستین تریلر این فیلم بازخوردهای منفی بسیاری را از سوی طرفداران به همراه داشت و سازندگان را مجبور به عقب انداختن تاریخ اکران کرد. اصلی‌ترین دلیل بازخوردهای منفی، طراحی نه چندان خوشایند سونیک بود. در پایان، لازم به ذکر است که این فیلم از تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان ماه) در سینماهای مختلف به اکران در می‌آید.

.کپی شد https://vgto.ir/o6

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...