آپدیت جدید Apex Legends بالاخره مد تک‌نفره را به این بازی اضافه کرد

اضافه شدن اسکین‌های جدید و آغاز رویداد Iron Crown

0

همزمان با آغاز برگزاری رویداد Iron Crown، آپدیت میان‌فصلی و جدیدی برای بازی Apex Legends منتشر شده است. این آپدیت در کنار افزودن اسکین‌ها و چالش‌های جدید، یک مد تکنفره و رفع مشکلات گزارش شده، یکی از مناطق را با تغییرات گسترده‌ای روبرو کرده است.

بزرگ‌ترین تغییری که آپدیت جدید اعمال می‌کند، احتمالاً بازطراحی منطقه‌ Gauntlet بوده است. این منطقه که در بخش جنوب غربی Kings Canyon واقع شده، با الهام از شخصیت اُکتان (Octane) تغییر داده شده است. در نتیجه، شاهد سکوهای شیب‌ دار و تخته‌های پرش در جای جای این منطقه هستیم. همچنین یک حلقه آتش عظیم نیز در وسط این منطقه قرار گرفته است. این‌طور که به نظر می‌رسد، منطقه Gauntlet به‌خاطر Iron Crown دچار تغییر شده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که پس از به پایان رسیدن این رویداد طی دو هفته آینده، این بخش از نقشه به حالت قبل بازگردد.

رویداد Iron Crown اسکین‌های جدیدی نیز برای کاربران بازی Apex Legends به ارمغان آورده است. در طراحی تمامی اسکین‌ها از زره‌های شوالیه‌ها الهام گرفته شده، در نتیجه کاراکترهایی از جمله ریث و پث‌فایندر شدیداً به سربازان قرون وسطی شباهت پیدا می‌کنند. تنها راه دستیابی به این اسکین‌های جدید، خرید لوت باکس‌ها است. جدا از این، اسکین‌هایی جدید برای اسلحه‌ها و آیتم‌های تزئینی برای کاراکترها اضافه شده است که کاربر می‌تواند با پرداخت کراون (Crown) آن‌ها را خریداری کند؛ واحد پولی که انحصاراً برای این رویداد طراحی شده است.

بازی Apex Legends

راه دستیابی به اسکین‌ها و آیتم‌های تزئینی، انجام چالش‌های مختلف است که به واسطه یکی از آن‌ها باید به منطقه Gauntlet رفته و از داخل حلقه آتشین بپرید. البته از طریق لوت باکس‌ها نیز می‌توانید آن‌ها را به‌دست آورد. از آن‌جایی که تمامی این موارد تنها مختص به Iron Crown هستند، پس از پایان رویداد به انواع مواد قابل استفاده (Crafting Material) تبدیل خواهند شد.

Iron Crown همچنین مد جدیدی را به بازی Apex Legends که به کاربران اجازه می‌دهد تا برای نخستین بار به‌صورت تکنفره در رقابت‌های بتل رویال این عنوان شرکت کنند. در این مد خبری از جوخه‌های سه نفره نیست و کاربران باید به تنهایی برای بقا و زنده مانده به عنوان آخرین فرد تلاش کنند. آپدیت جدید به جز موارد گفته شده، تغییرات دیگری را هم اعمال کرده که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌شود:

  • اضافه شدن بخش Death Recap در پایان رقابت که آمار و ارقام آخرین درگیری را نشان می‌دهد
  • رفع مشکل قطع ارتباط کاربر با سرور در  بخش لابی پس از پیوستن به یک جوخه
  • رفع مشکل نمایش خطای Party Not Ready در حالی که کاربر عضو هیچ جوخه‌ای نبوده است
  • رفع برخی مشکلات با هدف بهبود عملکرد بازی و کاهش تعداد کرش‌‌ها (بیرون پریدن از بازی)
  • افزایش حجم خشاب‌های سلاح RE-45 در تمامی حالت‌ها
  • رفع مشکلی که به کاربران اجازه می‌داد تا در حالی که زخمی یا به اصطلاح Downed بوده‌اند، همچنان به دشمنان خود شلیک کنند.
  • افزایش میزان مسافتی که کاراکتر Bloodhound می‌تواند رد کاربران رقیب را ببیند.
  • رفع مشکلی که باعث می‌شد تا تخته پرش اکتان درست عمل نکند.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Apex Legends هم اکنون به‌صورت رایگان برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار دارد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...