نخستین تریلر از فصل جدید رقابت‌های بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

کمتر از یک هفته تا انتشار اطلاعات تکمیلی از شش اپراتور جدید

0

سازندگان بازی Rainbow Six Siege در استودیو یوبیسافت مونترال روند انتشار اطلاعات اولیه از فصل جدید رقابت‌های این عنوان شوتر را از دیروز آغاز کرده‌اند. فصل جدید Operation Ember Rise نام داشته و نخستین تصویر منتشر شده از آن [تصویر اصلی مطلب] دو سرباز را نشان می‌داد که جلوی یک آتش کوچک در حال استراحت بودند. حال تریلر جدیدی از طریق حساب رسمی سری در توییتر منتشر شده که در بخش پایانی آن‌ اعلام می‌شود معرفی کامل فصل جدید در جریان فینال Raleigh Major صورت می‌گیرد. این رقابت‌ها در تاریخ ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد ماه) برگزار می‌شوند.

متاسفانه زمان دقیق معرفی فصل جدید رقابت‌های بازی Rainbow Six Siege مشخص نشده است. اما می‌دانیم که نمایش‌های آغازین فینال رقابت‌های Raleigh Major از ساعت ۱۰:۳۰ صبح (به وقت گرینویچ) آغاز می‌شود و پس از آن نیز رقابت‌ها برای چندین ساعت ادامه خواهد داشت. در پایان، مراسم پایانی برگزار می‌شود که از ساعت ۱۱:۳۰ شب آغاز می‌شوند. مراسم پایانی، انتخاب احتمالی سازندگان برای معرفی فصل جدید رقابت‌ها خواهد بود.

 

Operation، نامی است که به فصل‌های بازی Rainbow Six Siege داده می‌شود؛ فصل‌هایی که به‌صورت ماهانه برگزار می‌شوند. در حال حاضر، در فصل Operation Phantom Sight بسر می‌بریم. همزمان با آغاز فصل جدید، اپراتورهای جدیدی معرفی می‌شوند. بنابراین، دو سربازی که در تصویر رسمی از فصل Operation Ember Rise حضور دارند، احتمالاً از اپراتورهای جدید خواهند بود. به خصوص اینکه یکی از سربازها یک دستمال به دور سر خود بسته است که با تصویری فاش شده از اپراتورهای این فصل همخوانی دارد.

با توجه به اطلاعات و تصاویری که اخیراً فاش شده‌اند، سربازی که در سمت چپ قرار گرفته، یک باستان شناس بوده و سربازی هم که در سمت راست نشسته، کارشناس تخریب است. پیش از این، گزارش دیگری منتشر شده بود که ادعا می‌کرد یکی از اپراتورهای جدید مواد منفجره و یک سپر حفاظتی همراه خود دارد. دیگر اپراتور نیز از یک گراپلینگ هوک استفاده می‌کند.

تریلر منتشر شده از فصل Operation Ember Rise تا حدودی ادعاهای قبلی را تایید می‌کند. در ابتدا، شاهد تست یک نوع گراپلینگ هوک هستیم. پس از آن نیز یک سپر حافظتی مورد بررسی قرار می‌گیرد که روی آن مواد منفجره نصب شده است. در پایان، لازم به ذکر است که بازی Rainbow Six Siege هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...