اولین گیم‌پلی Need For Speed Heat را تماشا کنید

اپلیکیشنی برای تیونینگ خودرو معرفی شد

0

در جریان رویداد افتتاحیه نمایشگاه بزرگ گیمزکام ۲۰۱۹ در شهر کلن آلمان، همانطور که وعده داده شده بود بالاخره با اولین نمایش از گیم پلی بازی اتومبیل‌رانی و مورد انتظار Need For Speed Heat آشنا شدیم. این تریلر گیم پلی تمام آنچه می‌توان در دنیای Open-World پالم سیتی تجربه کرد، از جمله درگیری با پلیس‌ها و شخصی‌سازی خودروها را به تصویر کشید.

مسابقات در بازی Need For Speed Heat به دو دسته کلی تقسیم خواهند شد؛ اول رقابت‌های تقریبا قانونی که در طول روز برگزار شده و با کمک جوایز کسب شده طی آنها می‌توانید پول جمع کرده و دستی به سر و روی خودرویتان کشیده و موتورش را با توجه به سبک رانندگی و علایق‌تان تیونینگ کنید. البته باید مد نظر داشته باشید که پلیس‌ها در فاز روز نیز حضور دارند و اگر گوشه و کنار خیابان‌ها مشغول قانون‌شکنی و دریفت کشیدن شوید، جریمه خواهید شد.

اما با ورود به فاز شب همه چیز تغییر خواهد کرد و شرایط سخت‌تر و حساس‌تر می‌شود. اگر خیلی آشوب به پا کنید و در تاریکی شب شناخته شده باشید، پلیس رحم نکرده و حتی هلیکوپترها و تجهیزات نقلیه نظامی‌شان را دنبالتان خواهند فرستاد تا به سلطنت شما بر مسابقات غیرقانونی پایان دهند.

گفتنی است در این رویداد از اپلیکیشن همراهی با نام Need For Speed Heat Studio نیز پرده برداشته شد که در واقع به شما کمک می‌کند خارج از بازی و در هر زمانی که می‌خواهید اتومبیل خود را شخصی‌سازی کنید. ضمن اینکه این اپلیکیشن همین حالا از طریق گوگل پلی و اپ استور در دسترس است و تا موعد انتشار بازی می‌توانید از آن استفاده نمایید.

نید فور اسپید جدید هشتم نوامبر سال جاری، معادل با ۱۷ آبان ماه برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و همچنین پی‌سی منتشر خواهد شد. تریلر رونمایی از این بازی را می‌توانید در این لینک تماشا کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/qq

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...