دریبل دو طرفه از توکیو تا آمستردام در تریلر جدید FIFA 20 Volta [تماشا کنید]

جای علی کریمی خالی

0

در جریان افتتاحیه گیمزکام ۲۰۱۹، الکترونیک آرتز تریلر جدیدی از بخش Volta در بازی فیفا 20 منتشر کرد که حس و حال فوتبال خیابانی را به تصویر می‌کشد.

استادیوم‌های فوتبال خیابانی مختلفی از سرتاسر جهان در بازی گنجانده شده‌اند که هر کدام از آن‌ها اتمسفر مخصوص به خودشان را خواهند داشت. برای بخش ولتا ۱۷ زمین بازی مختلف تدارک دیده شده است که برخی از آن‌ها در شهرهای میامی، نیویورک، بارسلونا، توکیو و آمستردارم واقع شده‌اند. سازندگان بازی در الکترونیک آرتز سعی کرده‌اند تا جای ممکن جوی که بر فوتبال سالنی و خیابانی حاکم است را در Volta شبیه سازی کنند.

حرکات تکنیکی بخش مهمی از گیم‌پلی بازی را تشکیل می‌دهند و بنابراین داشتن بازیکنی که بتواند توپ را به راحتی از حریف رد بکند امتیاز مهمی برای تیم‌تان محسوب می‌شود. علاوه بر این موارد، می‌توانید از دریبل دیواری معروف هم استفاده کرده و با زدن به موقع توپ به دیواره‌های کنار زمین، بازیکنان حریف را پشت سر بگذارید.

 

بخش ولتا از حالت داستانی مخصوص به خودش هم بهره می‌برد. در این بخش بر اساس رفتار شما و نتایجی که در مسابقات می‌گیرید، دوستان و دشمنانی پیدا خواهید کرد که روی روند گیم پلی و داستان بازی اثر خواهند گذاشت. مسابقات فوتبال خیابانی به‌صورت ۳ علیه ۳، ۴ علیه ۴ و ۵ علیه ۵ برگزار می‌شوند که برای پیروزی در هر کدام آن‌ها باید استراتژی جداگانه‌ای داشته باشید.

بازی فیفا 20 در تاریخ ۵ مهر ماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه خواهد شد. البته بخش ولتا در نسخه نینتندو سوییچ بازی وجود نخواهد داشت.

.کپی شد https://vgto.ir/qr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...