ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ماریو
اخبار و مقالات

فیلم برادران سوپر ماریو (۱۹۹۳) در صدر پرفروش‌ترین آثار آمازون قرار گرفت

در اتفاقی باورنکردنی، فیلم برادران سوپر ماریو محصول ۱۹۹۳ توانسته پیش‌خریدهای انیمیشن جدید را کنار بزند و به رتبه اول پرفروش‌ترین فیلم‌های آمازون برسد. با وجود اینکه انیمیشن جدید سوپر ماریو نقدهای متوسطی از منتقدان ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۰

در اتفاقی باورنکردنی، فیلم برادران سوپر ماریو محصول ۱۹۹۳ توانسته پیش‌خریدهای انیمیشن جدید را کنار بزند و به رتبه اول پرفروش‌ترین فیلم‌های آمازون برسد.

با وجود اینکه انیمیشن جدید سوپر ماریو نقدهای متوسطی از منتقدان دریافت کرد، اما به نظر می‌رسد که مخاطبان فیلم استودیو ایلومینیشن را دوست داشتند و در حال حاضر امتیاز ۹۷ درصدی تماشاگران در مقایسه با امتیاز ۵۶ درصدی منتقدان کسب کرده است.

با این حال عشق عظیم به ماریو، فراتر از فیلم جدید پیش رفته و باعث شده اثر بدنام و ضعیف محصول ۱۹۹۳ با بازی جان لگوئیزامو و باب هاسکینز فقید در صدر جدول پرفروش‌ترین‌های آمازون قرار بگیرد.

مطلب پیشنهادی
منهای اونا ما باقی میمونیم.
نقد فیلم تفریق – اونا کم شن من و تو جمع می‌شیم

آنطور که IGN گزارش کرده، فیلم Mario Bros هنوز هم در جایگاه اول پرفروش‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی آمازون قرار دارد و پیش‌خریدهای اثر Illumination درست در کنار آن در رتبه دوم قرار دارد. بغیر از اینکه هر دو فیلم بر اساس شخصیت ماریو نینتندو ساخته شده (در مورد محصول ۱۹۹۳ بسیار ضعیف است)، هیچ چیز این دو را به هم مرتبط نمی‌کند.

توضیح ساده این است احتمالا کسانی که نسخه اصلی را تماشا کرده بودند، پس از دیدن نسخه Illumination نسبت به آن نوستالژیک شدند و می‌خواهند دوباره آن را تماشا کنند. در همین حال، کسانی که آن را ندیده‌اند احتمالا از خود می‌پرسند که این همه هیاهو در مورد چیست و می‌خواهند آن را با فیلم جدید مقایسه کنند.

ماریو

همچنین می‌توانید حدس بزنید که برخی افراد این دو را با هم مخلوط می‌کنند و به‌طور تصادفی آن را تماشا می‌کنند، اما این مورد احتمالا درصد کمی از بازدیدها را به خود اختصاص داده و برای بالا بردن آن در جدول فروش کافی نیست.

همچنین این واقعیت وجود دارد که مصاحبه با بازیگران فیلم جدید گهگاه توجهات را به نسخه ۱۹۹۳ جلب کرده است و ست روگن حتی هفته گذشته آن را «یکی از بدترین فیلم‌های ساخته شده تاکنون» نامید. چنین ادعایی مطمئنا برخی از افراد را وادار می‌کند تا برای اولین بار آن را بررسی کنند تا ببینند آیا حرف‌های روگن صحیح است یا خیر.

تمام این عوامل دست بر دست هم می‌دهند تا شفاف‌سازی کنند که چرا این فیلم به‌طور ناگهانی تا این حد محبوب شده است. برای کسانی که خوشبختانه هنوز فیلم ماریو ۱۹۹۳ را ندیده‌اند، باید گفت این اثر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات نینتندو و یکی از بدترین اقتباس‌های ساخته شده بر اساس بازی‌های ویدئویی در نظر گرفته می‌شود، بیشتر به این دلیل که به جز حضور دو لوله کش و چند ارجاع جزئی، ارتباط چندانی با ماریو ندارد.

مطلب پیشنهادی
چگونگی تبدیل مارمولک به پادشاه هیولاها
بررسی تغییرات جُثه گودزیلا از گذشته تا حال

بازی‌های بزرگی که باید در عید نوروز تجربه کنید

نام بازی سبک بقا بلیزارد احتمالا فاش شد - ویجیاتو
با کلیک روی تصویر از یوتوب ویجیاتو تماشا کنید
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی