بازگشت رمبو در تریلر جدید Rambo: Last Blood [تماشا کنید]

او شروعش نکرد اما خودش تمامش می‌کند!

0

سیلوستر استالونه، ستاره سری فیلم‌های رمبو، به تازگی نمایشی جدید از عنوان Rambo: Last Blood را منتشر کرده که در آن شاهد زد و خوردهایی تماشایی و جذاب هستیم. این تریلرِ فیلمِ Rambo: Last Blood اولین بار در حساب اینستاگرام این ستاره هالیوود منتشر شد.

می‌توانید این تریلر را که به تازگی منشتر شده در قسمت بالایی خبر مشاهده کنید. سیلوستر استالونه در قسمت کپشن این پست در اینستاگرام نوشته که: «او شروعش نکرد اما خودش تمامش می‌کند»

علاوه بر سکانس‌هایی که از بخش‌های اکشن و پر تنش Rambo: Last Blood در این تریلر به نمایش درآمده، شاهد بخش‌هایی هستیم که در آن‌ها اشاراتی به فیلم‌های قبلی و کلاسیک سری رمبو چشم می‌خورند.

سیلوستر استالونه که حالا 73 سال سن دارد، هنوز هم به عنوان یکی از بزن بهادرهای دنیای فیلم‌ها محسوب می‌شود و در همین تریلر نیز می‌توانیم فیزیک بدنی بالای او و همچنین استفاده از سلاح‌های کلاسیک سری فیلم‌های رمبو مثل تیر و کمان را تماشا کنیم.

از میان ستارگان دیگری که قرار است در کنار سیلوستر استالونه به ایفای نقش در فیلم Rambo: Last Blood بپردازند می‌توانیم به پاز وگا، سرخیو پریس منچتا، آدریانا بارازا، ایویت مونریال و خواکین کوسیو اشاره کنیم.

قرار است جدیدترین نسخه سری فیلم‌های رمبو، که توسط کمپانی لاینزگیت فیلمز منتشر می‌شود، در تاریخ 20 سپتامبر 2019 (29 شهریور امسال) روی پرده‌های نقره‌ای سینما به اکران درآید.

حالا نظر شما در مورد این تریلر چیست؟ آیا ادامه دادن سری کلاسیک فیلم‌های رمبو آن هم با حضور دوباره سیلوستر استالونه به عنوان نقش اول این سری می‌تواند نوید یک فیلم اکشن و هیجان انگیز را بدهد؟ یا قرار است با یک دنباله ضعیف مواجه شویم که حتی پتانسیل خراب کردن خاطرات نسخه‌های قبلی را هم دارد؟

شما می‌توانید نظرتان را در مورد این تریلر و سری فیلم‌های رمبو در قسمت نظرات با ویجیاتو و دیگر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/rb

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...