ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای پس از ۶ سال احیا می‌شود

با توجه به بیانیه‌ای که اخیراً روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منتشر کرده است، چهارمين نمايشگاه بازی‌های رايانه‌ای امسال برگزار خواهد شد. نخستین دوره‌ از نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای سال ۱۳۹۰ در مرکز همایش‌های برج ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ | ۲۱:۱۲

با توجه به بیانیه‌ای که اخیراً روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منتشر کرده است، چهارمين نمايشگاه بازی‌های رايانه‌ای امسال برگزار خواهد شد.

نخستین دوره‌ از نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای سال ۱۳۹۰ در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد. پس از اینکه این نمایشگاه مورد استقبال طرفداران بازی‌های ویدیویی قرار گرفت، دوره‌های دوم و سوم آن به ترتیب در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ برگزار شد. اما از سال ۱۳۹۳ جای خود را به دیگر رویدادهای مرتبط با بازی‌های ویدیویی داد.

حال و با گذشت ۶ سال، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای قصد دارد تا نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای را با هدف همگرایی زیست‌بوم بازی‌های رایانه‌ای کشور احیا کند. این نمایشگاه که در دوره‌های قبلی جزو پربازدیدترین رویدادهای کشور بوده، قرار است همانند دوره‌های پیشین برای بازدید عموم طراحی شود.

در عین حال، بنیاد قصد دارد تا چهارمین چهارمين نمايشگاه بازی‌های رايانه‌ای را با حضور فعالان اصلی این صنعت در ایران برگزار کند تا با یکدیگر در ارتباط و تعامل قرار گرفته و همکاری میان آن‌ها بیشتر از گذشته شود. این نمایشگاه همچنین فرصتی برای ارائه و معرفی آخرین دستاوردها و تولیدات داخلی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود. در ضمن، بخش‌هایی برای مفرح کردن فضای نمایشگاه در نظر گرفته خواهد شد تا علاقه مندان بتوانند  در کنار آشنایی با جدیدترین سخت‌افزارها و فناوری‌های این صنعت، به تجربه آن‌ها بپردازند.

بیانیه رسمی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در پایان بیانیه خود روی این نکته تاکید می‌کند که رویداد امسال تمرکز ویژه‌ای روی خانواده‌ها و کودکان به عنوان هسته اصلی متاثر از بازی‌های ویدیویی خواهد داشت. همچنین دو مقوله «سواد بازی‌های رایانه‌ای» و «بازی‌های جدی» نیز با همین هدف فرهنگی در این رویداد مورد توجه قرار می‌گیرد.

در حال حاضر اطلاعاتی از زمان و محل برگزاری چهارمين نمايشگاه بازی‌های رايانه‌ای در دسترس نیست اما طبق اطلاعات دریافتی از منابع مختلف، رویداد امسال احتمالاً در مصلی تهران برگزار می‌شود. اگرچه همانند Tehran Game Convention خبری از یک رویداد تمام تجاری نیست اما مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه باید در محل برگزاری بلیت تهیه کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی