ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

مزایا نرم افزار دریافت و پرداخت و CSR و شناسه یکتای حافظه مالیاتی پارمیس

شرکت پارمیس با در نظر گرفتن مهم بودن مسئله و همچنین متنوع بودن راه های دریافت وپرداخت در جامعه امروز، نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس به نحوی طراحی شده است تا از تمامی روش ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۵

شرکت پارمیس با در نظر گرفتن مهم بودن مسئله و همچنین متنوع بودن راه های دریافت وپرداخت در جامعه امروز، نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس به نحوی طراحی شده است تا از تمامی روش های دریافت و پرداخت پشتیبانی به عمل اورد.بر همین مبنا در این سیستم تمامی مراحل به صورت اسمارت یا هوشمند کنترل میشود و عملیات ها در این سیستم به شکلی اتوماتیک طراحی شده اند تا اینکه سرعت در کنار دقت بالا، ودر نتیجه باعث کیفیت امور شوند. در ادامه این مقاله در مورد CSR و شناسه یکتای حافظه مالیاتی به طور کامل صحبت خواهیم کرد.

امکانات نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس

همه کسب و کار ها چه بزرگ باشند چه کوچک، چه نوپا باشند و چه کهن، مسائلی مانند: گزارش از موجودی نقد برای حال و اینده سازمان یا ازریابی وثبت وجوه نقد ان ها برایشان از اهمیت ویژه ایی برخوردار خواهد بود.نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس موقعیت وجوه نقد و اسناد دریافتی و اسناد پرداختنی را بررسی کرده و در راستای ان عملیات پرداخت یا دریافت را کاملا به شکل خودکار یا مکانیزه انجام میدهد، به نحوی که عملا برای انجام ثبت امور خزانه داری، ملزم به دستی صادر کردن سند مالی و تمامی اسناد قابل ارتباط با امور خزانه داری نبوده و بصورت اتوماتیک ایجاد شود. قابلیت نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس به شرح زیر است:

اسناد تضمینی

کنترل سند های تضمینی اگرچه از نوع دریافتنی باشد یا پرداختنی در هر صورت میتواند چالشی برای مجموعه و کسب و کارها ایجاد نماید. شما با استفاده از این نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس امکان ثبت و برگشت تمام اسناد تضمینی خود را داشته باشید.

صدور انواع فیش

شما در پارمیس با استفاده از نرم افزار دریافت و پرداخت به سهولت میتوانید هرنوع دریافتنی و پرداختنی تان ایجاد و ثبت کنید.

مدیریت چک

دائما مسئله سند های دریافت و پرداخت از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.یکی از ویژگی های نرم افزار دریافت و پرداخت مرتبط با سهولت در امور چک ها میباشد.

گزارش

همانطور که میدانیم، یکی از ابزار های تصمیم گیرنده ها و مدیران در انواع واحدهای اقتصادی گزارشات میباشد. امکان دریافت این گزارش ها را به صورت روزانه و انی، با استفاده از نرم افزار دریافت و پرداخت پارمیس داشته باشید.

دریافت گواهی دیجیتال و شرایط ان

با استفاده از ابزار امضای دیجیتال CSR میتوانید برای اسناد و اطلاعات خود امنیت قابل توجهی ایجاد کنید.

این مراجع معتبر وظیفه صدور گواهی سازمانی هستند : مراکز امنیتی، شرکت های اعتبار سنجی، سازمان های   معتبر، دولت ها و غیره.به صورت کلی میشود اینطور بیان نمود که، این فایل  CSRشامل اداه هایی  دررابطه با کلید عمومی فرد یا شرکت، دامنه یا نام سرور تقاضا کننده است.

جهت گرفتن گواهی سازمانی شما لازم نیست هزینه زیادی پرداخت کنید. ولیکن قابلیت دسترسی در مدت یک ساله و دوساله نسبت به امضای دیجیتال دارای مبالغ مختلفی است، که با درنظر گرفتن کم بودن هزینه پرداختنی سازمان ها و افراد دچار چالش نشده و در تنگنای مالی قرار نمیگیرند.

افرادی که باید امضای گواهی دیجیتال دریافت کنند

تمامی ارگان ها و سازمان ها ماننداشخاص حقوقی و حقیقی و شرکت های حسابداری باید جهت گرفتن امضای دیجیتال وارد عمل شوند. در حالت کلی نتیجه میگیرم که این مسلئه را جدی گرفته و دچار اهمال کاری در این مورد نشویم.

قابلیت داشتن گواهی دیجیتال

بدست اوردن این امضای دیجیتال، نتیجه های مثبت و کاربردی برای افراد و سازمان ها باخود به همراه دارد.

یعنی با دسترسی داشتن به مهر سازمانی امکان شما میتوانید برای کسب و کار خود اعتبار افرینی کنید.

همچنین شما میتوانید بابت انواع تصرف و تقلب در اسرار،  اطلاعات و اسناد محرمانه خود استرس و نگرانی نداشته باشید.

چگونه میتوان امضای گواهی دیجیتال را دریافت نمود؟

دریافت امضای این گواهی دیجیتال CSR به شکل اینترنتی برای تمام متقاضیان قابل انجام است.

1.ابتدا جهت شروع بهتر است در گوگل ادرس سایت مورد نظر یعنی مرکز صادر کننده گواهی الکترونیکی  را به نشانی gica.ir قار داده و داخل ان شوید.

2. بعد از این که ادرس را وارد کرده، باید دو نام usernameوpassword را در جایگاه مشخص شده وارد و برروی عنوانی با این متن( ورود متقاضیان امضای گواهی دیجیتال) کلیک نمایید.

3. در گام بعدی روی این دو مورد که با این عنوان ها: ثبت درخواست گواهی دیجیتال از طریق  CSR  و ثبت درخواست گواهی دیجیتال غیر دولتی میباشد کلیک کنید. بسیار دقت بفرمایید در این مرحله تا مدت اعتبار یک ساله یا دوساله بودن مهر امضای گواهی دیجیتال  را معین کنید. لازم به ذکر است که این دو مورد هرکدام گزینه هایی جدا از هم را دارا میباشند.

4. بعد از اپلود کردن فایل CSR که دریافت کرده اید و ئیئن همه اطلاعات فرم نهایی با زدن روی دکمه ( بررسی درخواست) زمان کامل کردن فرم درخواستی میرسد. این موارد را در فرم خواسته شده باید وارد نمایید: شماره تماس، تاریخ تولد،بارگزاری فایل معرفی نامه و غیره . حتما در انجام این موارد از دقت بالایی بهره بگیرید تا اشتباهی  صورت نگیرد و به بهترین نحو انجام شود.

5. در نهایت روی گزینه (ثبت درخواست) کلیک کرده و بلافاصله صفحه ایی در جهت پرداخت هزینه باز خواهد شد، که برای واریز کردن مبلغ اعلان شده باید اطلاعات حساب خود را وارد نمایید.

6. بعد انجام واریزی، یک کد رهگیری به شما نمایش داده خواهد شد که شما به ان نیاز پیدا میکند. زیرا هر زمان به دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور خواستید مراجعه کنید داشتن این کد با اهمیت میتواند به شما کمک کند.

چگونه میتوان شناسه یکتای حافظه مالیاتی را دریافت کرد؟

1.برای انجام شناسه یکتای حافظه مالیاتی باید بوسیله گوگل وارد وب سایت سازمان امور مالیاتی شده که پس از ثبت نام داخل ان میتوان در مدت زمانی کوتاه دسترسی به شناسه داشته باشید و جهت کارهای خود از ان استفاده کنید.

2.پارمیس به شما توصیه میکند بهتر است بعد از اینکه وارد سایت شدید باید اطلاعات خود را در ان وارد کرده، که این اطلاعات میتواند مواردی مهم در شرکت و کسب و کار شما باشد. و بهتر است بدانید که شما در صورت بروز اشتباه امکان ویرایش اطلاعات مربوط به شناسه یکتای حافظه مالیاتی خود را خواهید داشت.

3.و در نهایت بعد از وارد کردن تمامی اطلاعاتی که از شما خواسته شده بود، تنها کلیک بر دکمه تایید نهایی جهت اتمام کار لازم است. اکنون دیگر کار شما به اتمام رسیده است و مابقی کار ها را به سازمان امور مالیاتی واگذار نمایید.

جمع بندی

مجموعه پارمیس با قصد راهنمایی و ارائه خدمات مورد نظر جهت سهولت امور در کسب و کارتان همراه شما خواهد بود. در این مطلب به بررسی نرم افزار دریافت و پرداخت، گواهی دیجیتال CSR و شناسه یکتای حافظه مالیاتی پرداختیم که شامل مفهوم، کاربرد و نحوه دریافت و کاربری ان ها را بوده است . امید است این مطالب برای شما کاربردی واقع شده باشند. جهت خرید و دریافت نمایندگی نرم افزار های مالی و مدیریتی پارمیس با شماره 02187758 تماس و یا به سایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی