ایکس باکس غافل‌گیری‌های بسیاری برای رویداد X019 آماده کرده است

«خودتان را برای بزرگ‌ترین اینساید ایکس باکس امسال آماده کنید»

0

در حالی که مدت زیادی از نمایش بزرگ مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۹ نمی‌گذرد، این شرکت هم اکنون برنامه‌های خود را برای X019 آماده می‌کند که در ماه نوامبر برگزار خواهد شد. رویداد امسال برخلاف سال گذشته در لندن برگزار می‌شود و آن دسته از علاقه مندانی که توانایی حضور در آن را ندارند، می‌توانند به‌صورت زنده به تماشای آن بنشینند. طبق گفته‌ آرون گرینبرگ، مدیر بازاریابی برند ایکس باکس، رویداد امسال شامل «غافل‌گیری‌های بسیاری» می‌شود.

خبرنگار وبسایت Twinfinite این فرصت را بدست آورد تا در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۱۹ مصاحبه‌ای را با آرون گرینبرگ انجام داده و سوالاتی را پیرامون X019 بپرسد. این رویپداد سه روزه شامل برنامه‌هایی با محوریت طرفداران، نمایش گیم‌ پلی از بازی‌های مختلف و غافل‌گیری‌هایی در قالب برنامه اینساید ایکس باکس می‌شوند. رویداد X019 از تاریخ ۱۴ الی ۱۶ نوامبر (۲۳ الی ۲۵ آبان ماه) برگزار می‌شود.

آرون گرینبرگ در پاسخ به خبرنگار درباره رویداد X019 گفت: «برنامه اینساید ایکس باکس را به‌صورت زنده خواهیم داشت. بزرگ‌ترین اینساید ایکس باکس امسال است. غافل‌گیری‌های بسیاری را برنامه ریزی کردیم. محتویات زیادی از استودیوهای تحت مدیریت ایکس باکس و همکاران ثرد پارتی‌مان داریم [که در رویداد به نمایش گذاشته می‌شوند.]»

رویداد X019

تصویری از رویداد X018 که سال گذشته در مکزیکو سیتی برگزار شده بود

مدیر بازاریابی ایکس باکس در ادامه صحبت‌های خود به این نکته اشاره کرد که حاضران در رویداد X019 شاهد نمایش‌‌ از عناوینی خواهند بود که تاکنون ندیده‌اند. به بیان دیگر، می‌توان گفت احتمالاً در جریان این رویداد شاهد رونمایی از بازی‌های جدید خواهیم بود. آرون گرینبرگ همچنین ابراز امیدواری کرد طرفداران ایکس باکس رویدادی فراموش نشدنی را تجربه خواهند کرد. متاسفانه گرینبرگ از دادن اطلاعات پیرامون بازی‌هایی که بازی‌های حاضر در این رویداد خودداری کرد.

او ادامه داد: «تعدادی غافل‌گیری برنامه ریزی کرده‌ایم. بیش از این نمی‌توانم جلو بروم. اما بله، فکر کنم نمایش عالی را خواهیم داشت. بازی‌های بسیاری داریم که بهار سال آینده منتشر می‌شوند. فکر می‌کنم بزرگ‌ترین لاین آپی است که تاکنون در فصل بهار داشته‌ایم. در پنجره زمانی بین E3 و XO موارد زیادی برای نمایش داریم که مردم می‌‌توانند آن‌ها را تجربه کرده و درباه‌شان صحبت کنند.»

چهار روز قبل، اکانت رسمی ایکس باکس در توییتر متنی تبلیغاتی برای رویداد X019 منتشر کرد. در این توییت نوشته شده بود: «اگر فکر می‌کنید نمایش ما در گیمزکام بزرگ بود، فقط صبر کنید. برای بزرگ‌ترین برنامه اینساید ایکس باکس امسال در X019 آماده شوید.» لازم به ذکر است که قابلیت خرید بلیت‌های این رویداد از تاریخ ۲۴ سپتامبر (۲ مهر ماه) در دسترس قرار می‌گیرد.

.کپی شد https://vgto.ir/s5

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...