ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم نگهبانان کهکشان
اخبار و مقالات

فروش جهانی Guardians of the Galaxy Vol. 3 از ۵۰۰ میلیون دلار گذشت

فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) در دومین آخر هفته اکران خود در سینماها نقطه عطف بزرگ دیگری در گیشه جهانی به دست آورد. طبق گزارش Deadline، فروش سومین قسمت از ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۹:۳۰

فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) در دومین آخر هفته اکران خود در سینماها نقطه عطف بزرگ دیگری در گیشه جهانی به دست آورد.

طبق گزارش Deadline، فروش سومین قسمت از سری نگهبانان کهشکان از مرز نیم میلیارد دلار فراتر رفته و در مجموع ۵۲۸.۸ میلیون دلار فروش داشته است. ۲۱۳.۲ میلیون دلار از این فروش توسط سینماهای داخل آمریکا به دست آمده و ۳۱۵.۶ میلیون دلار آن از طریق بینندگان جهانی به دست آمده است.

مطلب پیشنهادی
ابرقهرمانان در بحران
آیا هالیوود می‌تواند سینمای ابرقهرمانی را نجات دهد؟

همچنین فیلم نگهبانان کهکشان ۳ به دومین اکران بزرگ هالیوود در سال ۲۰۲۳ تبدیل شده است. در سطح بین‌المللی نیز این فیلم در مسیر پیشی گرفتن از مجموع درآمد اولین فیلم این مجموعه که سال ۲۰۱۴ اکران شده بود قرار دارد که ۳۱۸ میلیون دلار به دست آورد.

در حالی که فروش Guardians of the Galaxy Vol. 3 در دومین آخر هفته خود (نسبت به هفته اول) کاهش ۴۰ درصدی را تجربه کرده است، اما عملکرد آن همچنان از بسیاری آثار دنیای سینمایی مارول، مانند فیلم اصلی این فرنچایز، دنباله آن که سال ۲۰۱۷ منتشر شد، Black Panther: Wakanda Forever و Doctor Strange in the Multiverse of Madness بهتر است.

البته فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 با مجموع فروش داخلی ۱۴۶ میلیون دلار در اولین آخر هفته اکران خود و همچنین فروش جهانی بیش از ۴۲۷ میلیون دلار، بهترین آمار مربوط به آخر هفته افتتاحیه این سه‌گانه را به دست آورده است. برای مقایسه، فیلم جدید نگهبانان کهشکان در اولین آخر هفته خود ۱۱۴ میلیون دلار در داخل کشور و ۲۸۲.۱ میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته است.

اخیرا نیز این عنوان موفق شده بود تا در گیشه جهانی سوپر ماریو را شکست دهد و به سومین فیلم برتر MCU از نگاه تماشاگران تبدیل شود.

مطلب پیشنهادی
یک رویداد فراگیر در برابر یک تهدید کوچک
بزرگ‌ترین تفاوت‌های Secret Invasion در دنیای سینمایی مارول و کمیک‌ها

ویجی‌لاگ پلاس: موفقیت جدید سازنده الدن رینگ و نمایش جدید زلدا

اطلاعات بیشتری از روند توسعه ریمیک بازی‌های Max Payne اعلام شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی