ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

طرفداران سریال The Simpsons خود را برای محصولی جدید آماده کنند

قسمت دوم فیلم سینمایی یا اسپین آف سریال ساخته می‌شود

۰

The Simpsons یکی از طولانی‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌ها در تاریخ تلویزیون است که احتمالاً دنیای آن قرار است با یک فیلم سینمایی یا یک اسپین آف گسترده‌تر و بزرگ‌تر از قبل شود.

در سال ۲۰۰۷ یک فیلم سینمایی تحت عنوان The Simpsons Movie اکران شد که جدا از بازخوردهای مثبت، عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس داشت و توانست در مقابل بودجه ۷۵ میلیون دلاری، به فروشی معادل ۵۲۷ میلیون دلار دست یابد. با وجود این، هرگز دنباله‌ آن ساخته نشد. این موضوع، تا حدودی براس سریال The Simpsons هم صدق می‌کند. علی‌رغم موفقیت‌ها هیچ گاه اسپین آفی برای آن تولید نشد.

البته مت گرینیگ، خالق The Simpsons، سریال Disenchantment را برای شبکه نتفلیکس ساخت که از لحاظ بصری شباهت بسیاری به اثر قبلی خود داشت. اما طبق گفته یکی از سازندگان The Simpsons، این شرایط احتمالاً در آینده تغییر خواهد کرد. او که در نمایشگاه D23 حضور داشته، توضیحاتی درباره ساخت دنباله فیلم سینمایی یا اسپین آف سریال ارائه کرده است.

به گزارش وبسایت ورایتی آل ژان، تهیه کننده اجرایی سریال The Simpsons، در پاسخ به سوال یکی از طرفداران گفت تیم تولید صحبت‌هایی را درباره ساخت قسمت دوم فیلم سینمایی یا اسپین آف سریال با صاحب جدید آن، یعنی والت دیزنی انجام داده‌ا است. همان‌طور که می‌دانید، والت دیزنی با خرید شرکت فاکس قرن بیستم آی‌پی‌های این شرکت را نیز تصاحب کرد که The Simpsons یکی از آن‌ها بود.

سریال The Simpsons

مت سلمان، دیگر تهیه کننده اجرایی سریال The Simpsons، در این باره گفت: «فکر می‌کنم والت دیزنی از انجام هر کاری که بخواهیم انجام دهیم پشتیبانی می‌کند. حال این کار می‌خواهد یک سریال دیوانه‌وار با تعداد قسمت‌های مشخص درباره یک کاراکتر فرعی یا یک فیلم سینمایی غافل‌گیر کننده باشد. در بحث خلاقیت واقعاً پشتیبان بوده‌اند که این موضوع باعث می‌شود تا به جز فرمت‌ سنتی، انتخاب‌های جدید بسیاری برای ساخت سریال داشته باشیم.»

یکی از دلایلی که هرگز دنباله The Simpsons Movie ساخته نشد، این بود که تیمی که روی سریال کار می‌کرد، وظیفه ساخت فیلم سینمایی را هم بر عهده داشت. از آن‌جایی که این کار چالش عظیمی را پیش روی تیم قرار داده بود، تهیه کنندگان تصمیم گرفتند تا فاصله مناسبی را بین ساخت فیلم سینمایی اول و دوم بیندازند. این‌طور که به نظر می‌رسد، زمان مناسب برای قسمت دوم فرا رسیده است.

مت گرینیگ هم در صحبت‌های اخیرش گفت با گذشت ۱۲ سال از ساخت و اکران The Simpsons Movie، تیم از لحاظ روحی و روانی به شرایط مناسبی بازگشته و در نتیجه بررسی ایده‌ ساخت یک فیلم سینمایی دیگر را آغاز کرده‌اند: «از لحاظ روحی و روانی تقریباً به شرایط قبل بازگشته‌ایم. بدون شک، یکی از همین روزها شاهد ساخته شدن یک فیلم سینمایی براساس The Simpsons خواهیم بود. والت دیزنی به ساخت فیلم جدید تمایل دارد، چون به دنبال کسب پول است.»

قسمت دوم فیلم سینمایی به احتمال بسیار به ادامه داستان قبلی می‌پردازد اما اینکه اسپین آف سریال The Simpsons با محوریت کدام شخصیت خواهد بود و شامل چه ماجراهایی می‌شود، در حال حاضر مشخص نیست. جدا از این، در سال ۲۰۱۲ یک فیلم انیمیشنی کوتاه تحت عنوان Maggie Simpson in The Longest Daycare به اکران درآمد که در لیست نامزدهای جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه قرار گرفت اما موفق به دریافت آن نشد.

در ضمن، تصاحب فاکس قرن بیستم توسط والت دیزنی نتیجه یکی از بزرگ‌ترین قراردادهای امضا شده در صنعت سرگرمی جهان است که مبلغ آن ۷۱ میلیارد دلار بوده. The Simpsons اما تنها آی‌پی نبود که واسطه این قرارداد به والت دیزنی تعلق پیدا کرد. Family Guy ،Deadpool و X-Men نیز به تصاحب این شرکت درآمدند.

.کپی شد https://vgto.ir/sq

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...