ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

پیودیپای به صد میلیون دنبال‌کننده رسید

فیلیکس شلبرگ یا همان پیودیپای بالاخره توانست به مرز صد میلیون دنبال‌کننده برسد و به اولین یوتیوبر مستقلی تبدیل شود که به چنین رکوردی می‌رسد. اینکه می‌گویم یوتیوبر «مستقل» به خاطر این است که او ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۴ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۲

فیلیکس شلبرگ یا همان پیودیپای بالاخره توانست به مرز صد میلیون دنبال‌کننده برسد و به اولین یوتیوبر مستقلی تبدیل شود که به چنین رکوردی می‌رسد. اینکه می‌گویم یوتیوبر «مستقل» به خاطر این است که او در نهایت مغلوب رقابت تاریخی خود با T-Series شد و این کانال موزیکی هندی توانست عنوان اولین کانال یوتیوب با بیش از صد میلیون دنبال‌کننده را تصاحب کند.

او در حالی به این عنوان رسیده که به تازگی با نامزد خود یعنی مارزیا ازدواج کرده است. صرفا جهت اینکه عظمت ماجرا دستتان بیاید، نزدیک‌ترین کانال به پیودیپای از نظر تعداد دنبال‌کننده، کانال 5Minutes Crafts با حدود 60 میلیون دنبال‌کننده است.

 

منطقا این خبر بزرگی برای یوتیوب و تولید‌کنندگان محتویات ویدیویی است. حتی خود یوتیوب هم علی‌رغم رابطه شکرآب شده‌ای که با این یوتیوبر پرحاشیه دارد در اکانت رسمی توییتر خود به او تبریک گفت:

با [مارزیا] ازدواج کرد، دوباره ما را به Minecraft علاقه‌مند کرد، به صد میلیون دنبال‌کننده رسید. چه ماه خوبی است. به پیودیپای تبریک می‌گوییم.

این اخبار شاید بعد از مدت‌ها اولین اتفاقاتی باشند که او را به دردسر نمی‌اندازند. چه در سال  که2017 جوک‌های «ضد یهودیت» و شوخی‌هایش با نازی‌ها منجر به قطع همکاری‌اش با شرکت دیزنی شد، چه هنگامی که عمدا یا سهوا اصطلاحی نژادپرستانه به کار برد و شکایت سازنده بازی Firewatch را برانگیخت.

حتی اوقات بسیاری هم او به خاطر مسائلی که هیچ نقشی درشان نداشته درگیر ماجرایی جدید شده است. مانند وقتی که تروریست نیوزلندی در هنگام پخش زنده و قبل از شروع تیراندازی جمله معروف «پیودیپای را دنبال کنید» را به کار برد.

او در حال حاضر بیشتر محتویاتش را به ماینکرفت اختصاص داده است. بازی‌ای که به نظر می‌رسد پس از سال‌ها بر سر زبان ها افتاده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی