ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

دسته بندی عمومی

در جشنواره هزاران دلاری ViaBTC، کاسپا استخراج کن، کاسپا جایزه بگیر!

رمزارز کاسپا این روزها ترند بازار شده و توجه افراد بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب کرده است. در کنار این هایپ ایجادشده باید بدانید که کاسپا به استخر ویا بی تی سی ...

تیم ویجیاتو
نوشته شده توسط تیم ویجیاتو | ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۷:۱۵

رمزارز کاسپا این روزها ترند بازار شده و توجه افراد بسیاری را از سراسر جهان به خود جلب کرده است.

در کنار این هایپ ایجادشده باید بدانید که کاسپا به استخر ویا بی تی سی اضافه شده و از این مرحله به بعد قابلیت استخراج در این استخر را دارد.

به مناسبت همین خبر خوشحال کننده، استخر ViaBTC یک رویداد مهم ترتیب داده تا کاربران بتوانند از طریق این رویداد شانس خود را برای برنده شدن در جایزه 20 هزار کاسپایی امتحان کنند.

اگر شما نیز با این مقدمه علاقه مند به موضوع شدید و میخواهید از این رویداد عقب نمانید، پیشنهاد ما به شما این است که تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال کاسپا چیست؟

کاسپا با نام اختصاری KAS نام رمزارز بلاکچینی است که ماینرها میتوانند در آن درخواستهای تراکنش را به سرعت جای بدهند.

الگوریتم این شبکه یک نمونه ساده مقیاس پذیر از الگوریتم اجماع بیت کوین است. بنابراین روی کاغذ میتوان گفت که بر اساس الگوریتم این رمزارز به اندازه بیت کوین امن است.

مقیاس پذیری کوینهای الگوریتم PoW برای سازندگان بلاکچین به یک کابوس تبدیل شده و حالا به نظر میرسد که پروژه KAS با ویژگیهای خاص خود میتواند این مانع را از سر راه بردارد.

درباره استخر ViaBTC چقدر اطلاعات دارید؟

با توجه به ویژگیهای خاص کاسپا مانند الگوریتم مشابه اما قویتر از بیت کوین، بهترین استخر برای ماین کاسپا استخر ویا بیتیسی است که به تازگی آن را اضافه کرده است.

این استخر از سال 2016 رسما استخراج رمزارز بیت کوین را آغاز کرد و تا به امروز نیز توانسته بیش از 20 هزار بیت کوین را از بلاکچین استخراج کند.

این استخر از قابلیتها و تکنولوژیهای فوقالعادهای بهره میبرد. برای نمونه میتوان به Antminer S9 اشاره کرد.

این استخر برای آینده نیز برنامه های متنوعی چیده و براساس نظر تحلیلگران میتواند در آیندهای نزدیک در بین ماینرها تبدیل به یک قطب شود؛ کما اینکه امروز نیز تا حدودی چنین جایگاهی را دارد.

چگونه در این رویداد شرکت کنیم؟

بهطور کلی 3 راه وجود دارد که شما میتوانید از طریق آنها در این رویداد هیجان انگیز شرکت کنید. این 3 مسیر عبارت اند از:

در شبکه های اجتماعی مختلف درباره نحوه استخراج از چنین بسترهایی و مجوزهای قانونی آن توضیح داده شده که شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آنها مراجعه کنید.

در نظر داشته باشید که برای شرکت در رویداد فرصت محدودی دارید.

سخن آخر

کاسپا رمز ارزی است که میتواند برای شما یک خاطره خوب به‌ جا بگذارد. به مناسبت واردشدن این رمزارز به استخر ویا بی تی سی رویدادی با جایزه 20 هزار کاسپایی برگزار شده که جزئیات آن را در مقاله توضیح دادیم.

شما نیز اگر قصد شرکت در این رویداد را دارید، بهتر است هر چه سریعتر اقدام کنید. افراد زیادی هستند که نمیخواهند این شانس را از دست بدهند.

ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. امیدواریم از مطالب بیشترین استفاده را کرده باشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی