ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سونی
اخبار و مقالات

سونی پتنت جدیدی را برای کمک کردن به بازیکنان به صورت Real-Time ثبت کرد

در حالی که پتنت‌ها اغلب دریچه‌ای را به ایده‌های بالقوه ارائه می‌دهند که ممکن است لزوما مورد پسند بازیکنان نباشد - از تبلیغات درون بازی گرفته تا استفاده‌های مختلف از NFT - آن‌ها همچنین اجمالی ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۹ تیر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

در حالی که پتنت‌ها اغلب دریچه‌ای را به ایده‌های بالقوه ارائه می‌دهند که ممکن است لزوما مورد پسند بازیکنان نباشد - از تبلیغات درون بازی گرفته تا استفاده‌های مختلف از NFT - آن‌ها همچنین اجمالی به ایده‌هایی دارند که بسیار جذاب‌تر به نظر می‌رسند. پتنت جدید ثبت شده توسط سونی (که توسط SegmentNext کشف شد) مطمئنا در دسته دوم قرار می گیرد.

این پتنت روشی را برای کمک کردن درون بازی به صورت Real-Time توصیف می‌کند که بازیکنان می‌توانند در صورت گیر کردن در بخشی از بازی، از «متخصصان» یاری بخواهند.

مطلب پیشنهادی
آخرالزمان به روایت حوا
بررسی بازی Stellar Blade

همانطور که در پتنت توضیح داده شده، اگر چنین موقعیتی پیش بیاید، این روش سعی می‌کند بازیکنان را به افراد خبره‌ای وصل کند که می‌توانند به پیشرفت آن‌ها کمک کنند، یا در صورتی که کارشناسان مذکور در دسترس نباشند، ویدئوهای گیم‌پلی را نشان می‌دهد.

به‌ طور خلاصه، ایده کلی پتنت این است که جستجو میان راهنماها و ویدئوهای گام به گام را زمانی که در حال انجام یک بازی هستید، بدون نیاز به تعویض دستگاه‌ها برای پیدا کردن آن‌ها، ادغام کند.

سونی

سونی اخیرا ایده‌های مشابهی را اجرا کرده است، مانند مکانیک Game Help پلی استیشن ۵، بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که ببینیم آن‌ها بیشتر بر ویژگی‌های مشابه کار کنند.

البته همانطور که همیشه در مورد پتنت‌ها صدق می‌کند، این لزوما نشان‌دهنده ویژگی‌های جدیدی نیست که سونی قطعا در آینده پیاده‌سازی خواهد کرد و ممکن است فقط موردی باشد که شرکت از ایده‌های خود محافظت می‌کند. اینکه آیا به نتیجه می‌رسد یا نه، باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی
کنسول دستی طلایی سونی
بهترین‌ بازی‌های PSP جهت اجرا روی موبایل

بازی‌ هایی که گرافیکشون هم نجاتشون نداد!

بازی Cyberpunk 2077 یک پایان جدید دریافت خواهد کرد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی