ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

استودیو بایوور از پشتیبانی Anthem و روند ساخت چند بازی دیگر می‌گوید

اخیراً پستی در وبلاگ رسمی بایوور تحت عنوان September Update منتشر شد که در آن کیسی هادسون، مدیر اجرایی استودیو، درباره موضوعات مختلف صحبت کرده است. هادسون نخست به Anthem پرداخت و گفت برنامه‌ دارند ...

سورنا رضایی
نوشته شده توسط سورنا رضایی | ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۷

اخیراً پستی در وبلاگ رسمی بایوور تحت عنوان September Update منتشر شد که در آن کیسی هادسون، مدیر اجرایی استودیو، درباره موضوعات مختلف صحبت کرده است. هادسون نخست به Anthem پرداخت و گفت برنامه‌ دارند تا بهبودهای اساسی بیشتری را در این بازی اعمال کنند که این اتفاق زمانبر است. او در ادامه حرف‌های خود به این نکته اشاره کرد برنامه‌های بلند مدت تنها شامل بهبودهای اساسی نمی‌شود و کاربران می‌توانند منتظر محتویات و ویژگی‌های جدیدی باشند.

مدیر اجرایی بایوور سپس درباره محتوای الحاقی Onslaught صحبت کرد که برای Star Wars: The Old Republic معرفی شده است. کیسی هادسون اطلاعات تازه‌ و مهمی را به اشتراک نگذاشت و تنها گفت سازندگان سخت مشغول تلاشند تا محتویات جدید مطابق اعلام قبلی منتشر شوند. هادسون نهایتاً آپدیت جدید این بازی را «بلند پروازانه» توصیف کرد.

بایوور

اگرچه هیچ اسمی از Dragon Age 4 در متن پست نیامده است اما کیسی هادسون گفت تیم بزرگی در شعبه ادمونتون مشغول کار روی یک پروژه هستند که در مرحله پیش تولید قرار دارد. هادسون هیچ توضیحی پیرامون این پروژه ارائه نکرد و تنها گفت Dread Wolf برمی‌خیزد. این حرف او به The Dread Wolf Rises اشاره دارد که طبق گمانه زنی‌ها اسم رمز نسخه جدید سری است.

مدیر اجرایی بایوور نهایتاً به این نکته اشاره کرد که در حال حاضر چندین پروژه مراحل مختلف توسعه را پشت سر می‌گذارند. متاسفانه هیچ اطلاعاتی از این پروژه‌ها در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که شعبه‌ بایوور در شهر آستین نیز در روند پیشبرد این پروژه‌های «مخفی» نقش دارد. در پایان، لازم به ذکر است که محتوای الحاقی Onslaught بازی Star Wars: The Old Republic در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر ماه) منتشر می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی